2 Günlük Abant-Cennetgöl-Şile-Ağva Turu

2 GÜNLÜK ABANT-CENNETGÖL-ŞİLE-AĞVA TURU (HER CUMARTESİ HAREKET) Burada doğanın ihtişamlı sesine kulak ver. Çünkü doğanın en yalın güzelliklerinin tam içine davetlisin!

Her biri doğaya adeta birer saygı duruşu niteliğindeki yerlerde kendini yeryüzü cennetlerinin tam içinde bulacaksın!

Vadiler, çeşmeler, şelaleler, dereler, meyve bahçeleri, pınarlar... Bu tur doğanın ta kendisi! Hep kartpostallarda gördüğün resmin tam ortası!

İster bir başına ister sevdiklerinle birlikte, doğanın heybetli yalınlığında, huzur ve keyif içinde bir keşif turu geçirmek istiyorsan bu fırsatı kaçırma!

TatilBugün’den yakala.co üyelerine özel indirimle 2 Günlük Abant-Cennetgöl-Şile-Ağva Turu:

● Kişi Başı 299 TL yerine 179 TL!

Kupon alım tarihinden itibaren 3 gün içerisinde rezervasyon yapılması gerekmektedir. Rezervasyon için Tel: 0542 748 77 54

Tatil Bugün, Tur Programını Anlatıyor:
* 06:30 Bakırköy İncirli Ömür Plaza Karşısı Doğtaş Mobilya Önü
* 07:00 Mecidiyeköy Simit Sarayı Önü
* 07:30 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü
* 07:45 Kartal E5 Köprüsü Altı
* 08:00 Çayırova Mc Donald's Önü

1.GÜN: İSTANBUL-ABANT GÖLÜ – CENNET GÖL
Siz değerli konuklarımız ve tur boyunca bize eşlik edecek Rehber ve Kaptanımızla tanışıp Tatil Bugün otobüs içi ikramları eşliğinde yolculuğumuza başlıyoruz.
Adapazarı-Düzce yolu üstünden Bolu’daki Abant gölüne varıyoruz. Tertemiz dağ havasıyla çarpıcı güzellikler içindeki göl çevresinde faytonla gezinti yapabilir, ata binebilir, göl kenarında yürüyüş yapabilir köy ürünlerinin satıldığı pazarda alışveriş yapabilirsiniz.
Tabiat Parkı Ziyaretçi Ev'in de göl çevresinde yaşayan hayvanların doldurulmuş hallerini, klasik Bolu evi mimarisini görebilirsiniz. Abant’ta ki serbest zamanımızın ardından doğasıyla ve şirin görüntüsüyle kartpostallık karelere, muhteşem çam ormanlarının içerisinde yer alan oksijen deposu olan Gölcük’e geçiyoruz. Burada göl etrafında bitmesini istemeyeceğiniz yürüyüş yapabilir, her daim bir anı olarak saklayacağınız fotoğraflar çekebilir, bölgede bulunan cafeler de dinlenebilirsiniz. Göl manzarası eşliğinde çayınızı, kahvenizi, salebinizi yudumlayabilir ve sevdiklerinize “Gölcük Hatırası” hediyelik eşyalar alabilirsiniz. Biraz yoğun ve bir o kadar güzel gecen günün ardından saat 16.30 civarında Cennetgöl’den ayrılarak otelimize 5 YILDIZLI RAMADA OTEL İZMİT’e geçiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde

2.GÜN: ŞİLE – AĞVA
Sabah otelimizde alınan kahvaltı sonrası Şile'ye hareket ediyoruz.  Bir doğal ve tarihi güzellik olan şirin bir balıkçı kasabası olan Şileye hareket ediyoruz. Seyir terasında Şile tarihi konusunda gerekli bilgileri alıp, Ağlayan Kaya, Şile Feneri, Şile Kalesini fotoğraflıyoruz. Şile şehir merkezinde alışveriş için vereceğimiz serbest zaman sonrasında Ağva'ya doğru hareket ediyoruz. İki dere ve Karadeniz'in oluşturduğu üçgen arasına kurulmuş olan Ağva’da muhteşem nehir kenarında öğle yemeğimizi alıyoruz. (Ekstra) Ağva’da Göksu deresi üzerinde bulunan mekânları fotoğraflayabileceğimiz Tekne Gezimize başlıyoruz (Ekstra). Ağva'da vereceğimiz serbest zaman sonrasında dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Yol güzergâhında önce Mavi Koy daha sonra Akçakese Köyü'ne uğrayıp kısa bir fotoğraf molası veriyoruz. Gezideki son fotoğrafları çektikten sonra akşam saatlerinde İstanbul’a varış bir sonraki TatilBugün organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER
* Lüks otobüslerle ulaşım
* 5 yıldızlı otelde 1 gece konaklama (1 adet sabah kahvaltısı 1 adet akşam yemeği),
* Tüm Çevre gezileri
* Tatilbugun.com Otobüs İçi İkramlar
* Zorunlu Seyahat Sigortası
* Tatilbugun.com Güvencesi
* Yardımcı Rehberlik Ücretleri, Otopark Ücretleri
* Rehberlik Hizmeti
* Park Girişleri
* Tüm Müze ve Ören Yeri Girişleri

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
* Öğle yemekleri,
* Tüm yemeklerde alınan içecekler,
* Kişisel harcamalar,
* Tekne Turu
299 TL
%40indirim
179 TL

İlginizi Çekebilecek Fırsatlar