360D, 9D Sinema, Max Flight Antares AVM

ANTARES AVM’DE 360D VE 9D SİNEMA DENEYİMİ (ANKARA’DA BİR İLK) XD Cinema’dan…
Antares AVM XD Cinema’da 9 boyutlu ve simülatör sinemalarımız ile yeni boyut eğlenceyi en son teknolojik sistemlerimizle sanal gerçekliği doruk noktada içindeymiş gibi yaşamak bu fırsatı kaçırmayın!
Ankara’da sadece Antares AVM XD CİNEMA’da olan 360D sinemamız, etrafınız 360 derece çeviren perdesi ile filmin tam anlamıyla içinde başrolde olmanızı sağlıyoruz. Bu yeni heyecanı tatmak için bekliyoruz.
Antares AVM XD Cinema’da yakala.co özel indirimleriyle:
• 9D Sinema “kişi başı” 7 TL yerine 3 TL!
• 360D Sinema “kişi başı” 10 TL yerine 5 TL!SEÇEBİLECEĞİNİZ FİLMLER:
THE BEE
Elma büyüklüğünde bir arının, 30 santimetre uzağınızda trompet çaldığını hayal edin! Filmi izlerken çimenlerin arasındaki eğlenceli dünyayı keşfedeceksiniz. Arıların polen topladığını izleyecek, sihirli bir çizmenin içinden bambaşka bir dünyaya yolculuk edeceksiniz. Bir örümceğin 8 bacağıyla çaldığı davulu dinleyecek, sihirli bir müzikale şahit olacaksınız. Hem yetişkinler hem de çocuklar için kaçırılmaz bir eğlence!
Nasıl bir deneyim olduğunu kendi gözlerinizle görün!
THE ROOM
Zombilerle dolu bir hastanede gerilim dolu dakikalar yaşamaya hazır mısınız? Karanlık bir koridorda başlayan macera, küçük bir kız çocuğuyla karşılaşınca ürkütücü bir hal alır. Kız çocuğunun çıkardığı garip sesleri duyan hastalar, yavaş yavaş etrafınıza toplanmaya başlar. O anda hastaların aslında ölü olduklarını fark edersiniz. Üzerinize doğru yavaş yavaş gelmeye başlarlar. Etrafınızı sararlar ve… Maceranın devamı için buraya gelin, etrafınızı 360 derece saran perdede, filmi hastanenin içinde izleyin!
Kendinizi zombilerle dolu bir hastanede bulsanız ne yapardınız?
NİNJA
Oturduğunuz yerden düşme hissi yaşatan soluk soluğa bir macera filmi. Yüzlerce oktan kaçmaya çalışacak, etrafınızı kuşatan alevlerin içinden çıkmaya çalışacaksınız. Etrafınızı kuşatan düşmanlardan shuriken ve shogelerinizle kurtulmaya çalışacak gökdelenlerin tepesinde koşacaksınız. (Uyarı: Yükseklik korkusu olanlara önerilmez.)
ALIEN
Bir gemi uzayın derinliklerinde kaybolmuştur. Geriye bir avuç asker kalmıştır. Mürettebatın ölümüne sebep olan şeyi bulmak için geminin içinde keşfe çıkarlar. İnsanların ölümüne sebep olan şeyin hastalık olmadığını fark etmeleri uzun sürmez. Keşif esnasında arkadaşlarının teker teker kaybolduğunu şahit olurlar. Arkalarına döndükleri her an, geride kandan oluşmuş bir iz kaldığını görürler. Tehlikeyle yüz yüze gelmeleri fazla uzun sürmez ve silah sesleri çığlıklara karışır.
LITTLE DİNO
Dinozorların yaşadığı çağa, 70 milyon yıl öncesine gidiyoruz! Şaşkınlık ve merakla izleyeceğiniz filmde, otçul 3 dinozor yavrusunun anneleriyle yaşadıkları macerayı, Türkiye’de bir ilk olan, etrafınızı 360 derece saran perdede izleyeceksiniz. İzlerken 30 tonluk, 20 metre boyunda Apatosaurusların bacakları arasında dolaşacak, Pterosauruslarla uçacak, yırtıcı dinozor sürüsünün arasından geçeceksiniz. Küçükler için eğitici, yetişkinler için eğlenceli bir seyir yaşatacak olan film sadece burada!
10 TL
%50indirim
5 TL

Etiketler


İlginizi Çekebilecek Fırsatlar