5* Latanya Hotel'den Sınırsız Üyelikler

5* LATANYA HOTEL'DEN SINIRSIZ ÜYELİKLER İLE LÜKSÜN TADINI ÇIKAR… Latanya Hotel Lenus Spa & Wellness'da Sınırsız Fitness Üyelikleri!
Kış aylarında soğuktan canın pek dışarı çıkmak istemediğinde, televizyon karşısında oturmaktan ve otururken atıştırmaktan aldığın kiloları vermek istediğinde... Merdiven bile çıkarken kesildiğinde ve formunu korumak istediğinde, sporun enerjik ve sağlıklı ortamı Latanya Hotel Lenus Spa & Wellness'da seni bekliyor.
5* Latanya Hotel LENUS SPA & WELLNESS'da sınırsız fitness üyelikleri;
•    1 Aylık Sınırsız Üyelik Paketi 750 TL yerine 269 TL!   
•    3 Aylık Sınırsız Üyelik Paketi 1.200 TL yerine 749 TL!
•    6 Aylık Sınırsız Üyelik Paketi 2.000 TL yerine 1.359 TL!
NOT: Uzman fitness eğitmenleri eşliğinde program verilmektedir.
LATANYA OTEL HAKKINDA:*
Tecrübelerini ve büyeme hedefini 2015 yılında 291 oda ve başkentin gözbebeği lokasyonunda konfor ve estetiği misafirperverlikle konukların hizmetine sunuyor. Modern, yenilikçi ve girişimci ruhuyla Latanya hizmet kalitesinde yarattığı fark ve beğeninin devamlılığını sağlamak için Türk otelciliğinde emin adımlarla yürüyor.
Farklı Konsepti ile Ankara'ya bakışınızı değiştiren Latanya Hotel Ankara yine elit bir dizayna sahip LENUS SPA & WELLNESS’da Sınırsız üyeliklerle formda kal…
KULLANIM ALANLARI:
Fitness Salonu,
Kapalı Yüzme Havuzu,
İki Adet Saunası,
Buhar Odası,
Macera ve Şok Duşları,
Türk Hamamı,
Dinlenme Alanları,
Masaj Odaları,
Cilt Bakım Odası,
VIP Oda (Türk Hamamı, Sauna, Jakuzi, TV, Duş ve WC) ile kendini tamamen özel hissedeceğin bir mekan. Haftanın her günü 07:00 / 22:00 saatleri arasında sınırsız kullanım ayrıcalığı ile yenilenmeyi keşfet.
*Genel Tanıtım Metnidir.
Detaylı bilgi için: www.latanyaankara.com.tr
750 TL
%64indirim
269 TL

İlginizi Çekebilecek Fırsatlar