5* Wind Of Lara Hotel & SPA’dan Fitness

5* WIND OF LARA HOTEL & SPA'DA ZİNDE BİR BEDEN İÇİN FİTNESS PAKETLERİ! Fitness kelime anlamı olarak sağlıklı ve formda yaşamaktır. yakala.co vücudunun formuna kavuşması ve sağlıklı yaşama geçiş yapabilmen için harika bir indirim yakaladı! Sporu hayatının bir parçası haline getirmen için 5* Wind Of Lara Hotel & Spa'da hayatını değiştirecek ve kendini harika hissedeceğin güzel bir fırsat! İster koşuşturmalı bir yaşamın olsun, istersen sakin bir hayatın günümüzde herkesin ihtiyacı olan sağlıklı bir yaşam. Bu sınırsız fitness üyeliği ile düzenli bir spor hayatın olsun!
5* Wind Of Lara Hotel & Spa'da yakala.co’ya özel indirimle;
● 3 Aylık Sınırsız Fitness Üyeliği Kişi Başı 600 TL yerine 299 TL!
● 6 Aylık Sınırsız Fitness Üyeliği Kişi Başı 900 TL yerine 499 TL!
Fitness sporu ile vücuda bol bol endorfin, östrojen ve benzeri yararlı hormonlar salgılanır. Bu sayede kendini psikolojik olarak daha iyi ve zinde hissedersin. Düzenli yapılan Fitness’ın ardından vücudun şekle girer, sıkılaşır ve estetik görüntüsüne yeniden kavuşur. Dilediğin kıyafeti giyerek fit vücudunun keyfini sürebilirsin.
5* Wind Of Lara Hotel & SPA Hakkında…
‘Wind of Lara Hotel & SPA, ayrıntılı detaylardan oluşan mutluluk konseptiyle tüm misafirlerine kendi tercihlerini deneyimleme şansı sunmaktadır. Dileyen misafirlerimiz otel bölümünde huzurun ve sakinliğin keyfini sürerken, dileyen sahil bölümünde eğlence ve aktivitelerin coşkusunu yaşıyor.
Antalya Lara bölgesinde hizmet veren, Antalya Şehir merkezine 19 km, Antalya Havalimanına sadece 12 km mesafede olan Wind Of Lara Hotel & SPA huzura ve eğlenceye doyacağınız kusursuz bir tatili, size özel ayrıcalıklarla yeniden tanımlıyor.’
Detaylı bilgi için: www.windoflara.com
*Genel tanıtım metni, fırsat içeriğini kapsamaz. Burada yer alan bazı hizmetler, otel tarafından ek ücrete tabi tutulabilir.
600 TL
%50indirim
299 TL

Etiketler


İlginizi Çekebilecek Fırsatlar