5* Wind Of Lara Hotel & SPA’dan Masajlar

5 YILDIZLI WIND OF LARA HOTEL & SPA'DAN MASAJ PAKETLERİ! Stres, sıkıntı ve her şeyi geride bırakıp, 5* Wind Of Lara Hotel & Spa'da masajın dayanılmaz hafifliğini hissetmeye hazır mısın? Hareketsiz yaşam, günlük kaygılar ve duruş bozuklukları vücudunu olumsuz etkiler… Masaj tüm bu sağlıksız koşulların etkisini kırabilecek güce sahiptir. Bu sihirli dokunuşlarla, hem bedenini hem de ruhunu dinlendireceğin birbirinden farklı masaj seçenekleri ile kendini yenileyebilirsin. Hadi şimdi kendini şımartmanın tam zamanı!
5* Wind Of Lara Hotel & Spa'da yakala.co’ya özel indirimle;
● Kese köpük masajı ve ıslak alan kullanımı kişi başı 130 TL yerine 39 TL!
● 50 dakika seçmeli masaj ve ıslak alan kullanımı kişi başı 150 TL yerine 59 TL!
● Kese köpük masajı ve seçeceğin 50 dk. masaj ve ıslak alan kullanımı kişi başı 280 TL yerine 89 TL!
MASAJ SEÇENEKLERİ: Aromaterapi Masajı, Klasik Masaj, Spor Masajı, Bali Masajı
Aromaterapi Masajı
Aroma Terapi masajı aromatik yağlar ile yapılan masajdır. Çeşitli meyve ve bitkilerin özlerinden elde edilen yağlarla uygulanan terapi yöntemidir. Aromatik yağlar vücuda masaj ile yedirilerek, iyileştirici ve dinlendirici özelliği sayesinde rahatlatır ve vücudu besler.
Bali Masajı:
Bali Masajı özel meyve yağları ve bitki özleri ile uygulanan dünyaca ünlü masaj çeşitlerinden bir tanesidir. Tüm vücudu kapsayan bu masaj sırasında her bölgeye uygulama yapılmaktadır. Güçlü hareketlerle yapılan bu özel masaj özellikle el ve ayak bölgelerinde yoğunluk gösterir.
5* Wind Of Lara Hotel & SPA Hakkında…
‘Wind of Lara Hotel & SPA, ayrıntılı detaylardan oluşan mutluluk konseptiyle tüm misafirlerine kendi tercihlerini deneyimleme şansı sunmaktadır. Dileyen misafirlerimiz otel bölümünde huzurun ve sakinliğin keyfini sürerken, dileyen sahil bölümünde eğlence ve aktivitelerin coşkusunu yaşıyor.
Antalya Lara bölgesinde hizmet veren, Antalya Şehir merkezine 19 km, Antalya Havalimanına sadece 12 km mesafede olan Wind Of Lara Hotel & SPA huzura ve eğlenceye doyacağınız kusursuz bir tatili, size özel ayrıcalıklarla yeniden tanımlıyor.’
Detaylı bilgi için: www.windoflara.com
*Genel tanıtım metni, fırsat içeriğini kapsamaz. Burada yer alan bazı hizmetler, otel tarafından ek ücrete tabi tutulabilir.
130 TL
%70indirim
39 TL

İlginizi Çekebilecek Fırsatlar