Abacı Konak Eskişehir'de 2 Kişi Konakla

ÖZGÜN MİMARİSİ İLE ABACI KONAK ESKİŞEHİR'DE 2 KİŞİLİK KONAKLAMA! Abacı Konak Eskişehir'de Kahvaltı Dahil 2 Kişilik Konaklama!

Eski Türk evlerine hayransan, şehrin kalabalığından yorulduysan şehirden çok uzaklaşmadan şehrin dışındaymış gibi tatil yapma ayrıcalığını yaşamaya davet ediyoruz. Osmanlı'nın özgün mimari karakterinin ve eşsiz kültürel atmosferinin bir arada bulunduğu konaklama fırsatını kaçırma!

Abacı Konak Eskişehir'de yakala.co'ya özel indirimle;

•    Standart Odada 2 Kişilik Kahvaltı Dahil Konaklama Gecelik 250 TL yerine 139 TL!  

Abacı Konak Hakkında:*

Abacı Konak Otel, bünyesinde bulunan 11 farklı konak 1921 yılında Yunanlılar tarafından yakılmış, 1923 yılında aslına uygun olarak Bağdağdi Mimari tekniği ile yeniden hayata geçirilmiştir. 5250 m2‘lik bir alana inşa edilen konaklar tipik Türk evlerinden oluşmaktadır. Her biri birbirinden farklı estetikle konforu buluşturan konaklarda 14 suit, 55 standart ve 1 kral dairesi olmak üzere toplam 70 odadan oluşmaktadır.

Konakların restorasyonu 2001 yılında başlayıp, 2009 yılında tamamlanmış olup, yapılan restorasyonda binanın özgün mimari karakterinin bozulmamasına özen gösterilmiştir.

Abacı Konak Otel, kurucularından yöneticilerine ve tüm çalışanlarına kadar, kendi alanında deneyimli bir ekip tarafından hizmet veren, ülke turizmine katkıda bulunmayı hedefleyen, şehrin özgünlüğüne, yalınlığına ve kültürel mirasın kalıcılığına adayan, sadece Eskişehir’de değil, Türkiye ve tüm dünyada misafir memnuniyeti felsefesi ile çalışan turizm işletmeciliğinin bir simgesidir.

*Genel tanıtım metni, fırsat içeriğini kapsamaz. Burada yer alan bazı hizmetler, otel tarafından ek ücrete tabi tutulabilir.

İndirimli rezervasyon yaptırmak için telefon: 0850 333 22 65

250 TL
%44indirim
139 TL

İlginizi Çekebilecek Fırsatlar