Açık Büfe 7/24 fastfood’ta Lezzet Menüleri

ALTINPARMAK AÇIK BÜFE 7/24 FAST FOOD’TA 2 FARKLI ENFES LEZZET MENÜSÜ! Geleneksel bir yemek olan pideli döner kebap (Bursa Kebabı) son yıllarda Türk mutfağının en popüler lezzetlerinde biri haline geldi… Yaprak yaprak etler pidenin üzerinde iştah açan görüntüsüyle dururken,  sadece görselliğiyle değil tadıyla ve sağlık açısından da dengeli bir tertip olup protein, karbonhidrat, vitamin ve mineraller bakımından da zenginliğiyle doyurucu bir yemek işte bu yüzden vazgeçilmez. Üstelik, tatlısıyla, içeceğiyle, patates kızartmasıyla tam bir menüyse yakala.co indirimiyle karşındaysa kim hayır diyebilir ki!
Altıparmak'ta bulunan Açık Büfe 7/24 Fast Food‘ta yakala.co üyelerine özel indirimle;
● 1 Porsiyon Meşhur Pideli Köfte Menü Lezzeti 16 TL yerine 9,90 TL!
● 1 Porsiyon Meşhur İskender Kebap Menü Lezzeti 20 TL yerine 12,50 TL!
Nar gibi kızarmış köftelerin enfes kokusu, iştahını açmaya yetiyorsa, seni Açık Büfe 7/24 Fast Food‘ta bekliyoruz. Izgara lezzetine doyamayacak, pide köfteleri yedikçe yemek isteyeceksin. Meşrubatı, tatlısıyla tam bir menü ziyafeti ile yemek molalarına tat katmaya hazır ol!
PİDELİ KÖFTE MENÜ -1 - İÇERİĞİ:
1 Porsiyon Meşhur Pideli Köfte
 1 Adet Meşrubat
1 Porsiyon Kadayıf ya da Puding
İSKENDER KEBAP MENÜ -2- İÇERİĞİ:
1 Porsiyon Meşhur İskender Kebap
1 Adet Meşrubat
1 Porsiyon Kadayıf ya da Puding
PAKET SERVİS BÖLGELERİ:
Çarşamba, Darmstad, İntizam Mahallesi, Haşimişcan Caddesi, Heykel, Nalbantoğlu, Setbaşı, İpekçilik, Namazgah, Yeşil, Emir Sultan, Fevzi Çakmak Caddesi, Kent Meydanı, Gazcılar, Kayhan
16 TL
%38indirim
9.9 TL

İlginizi Çekebilecek Fırsatlar