Adana-Mersin Ay-Sa’da Özel Bakımlar

ADANA VE MERSİN AY-SA’DA CİLT, AYAK VE EL BAKIM PAKETLERİ! Vücudumuzun tüm yükünü çeken ayaklarımız için de medikal bakımın önemi büyük! Koşuşturmacalar, saatlerce masa başında sabit durmalar, topuklu ayakkabılar derken ayaklarımız zarar görüyor. Bu zararların, ileride ciddi sorunlar oluşturmaması için düzenli medikal ayak bakımı yaptırmalıyız. Ayaklarımız, günlük hayatta karşılaşılan olumsuzluklardan medikal bakımlar ile korunabilir, oluşmuş problemler yine bu bakımlarla giderebilir. Medikal bakımlar, ayakların hem estetiğini hem de sağlığını korur. Aynı doğrultu da ellerimize de bakım şart!
A-Sa Ayağ Sağlığı Merkezi’nin Adana ve Mersin şubelerinde yakala.co özel indirimleriyle:
• 3 Seans Radyo Frekans + 1 Seans Cilt Bakımı + 1 Seans Plasenta Maske 200 TL yerine 49,90 TL!
• 1 Seans Medikal Ayak Bakımı + 1 Seans Medikal El Bakımı + 1 Seans Ayak Analizi 200 TL yerine 49,90 TL!
Kötü beslenme alışkanlıkları, yaşlanma, yıpranma, sigara, mevsimsel faktörler derken cildimiz de daima yardımcı bir bakıma ihtiyaç duyuyor. Bakımlı olmayan cilt, belli bir süre sonra ölü hücrelerle kaplanır. Ciltte biriken ölü hücreler, derinin kalınlaşmasına neden olur. Bu sebeple oksijensiz kalan cilt, cansız ve hastalıklı görünür. Cildi temiz ve bakımlı tutmak, ölü hücrelerden arındırmak cildin taze ve genç kalmasına yardımcı olur.  İşte bu nedenle cildimize periyodik olarak profesyonel bakım yaptırmalıyız.
Türkiye’de her geçen büyüyen Ay-Sa Ayak Sağlığı Merkezi, Adana ve Mersin şubelerinde memnuniyet verici hizmet kalitesi sunuyor.
Web: http://aysaayaksagligi.net
200 TL
%75indirim
49.9 TL

İlginizi Çekebilecek Fırsatlar