Adet Riddex Plus Fare ve Haşare Kovucu

RIDDEX PLUS FARE VE HAŞARE KOVUCU! Evlerinizde huzurlu bir şekilde oturabilmeniz ve davetsiz misafirler tarafından rahatsız edilmemeniz için Haşere Fare Kovucu. Pest Repelling haşere önleme sistemine sahip cihazlarımız, farelerde ve diğer kemirgenlerin, beyin otomatik reflekslerini birkaç saniye içinde bozarak, etki alanına girme eylemlerine son vermektedir. Bu ani etki mekanizması sonucu, içerde önceden yuvalanmış fare ve diğer kemirgenler, hastalanmakta, üreme, uyku, beslenme, düzenleri bozulmaktadır. Riddex haşare kovucuya alışabilen fare ve kemirgen görülmemiştir.
yakala.co üyelerine özel indirimle:
● 1 Adet Riddex Plus Fare ve Haşare Kovucu 33 TL yerine 8,90 TL!
*Tüm Türkiye’ye kargo gönderimi 3-5 TL arası değişmelidir ve alıcı ödemelidir.
Tamamen elektronik olup, elektrikle çalışmaktadır. Yapısında hiçbir kanserojen madde ya da kimyasal bulunmamaktadır. İnsan sağlığına ve evcil hayvanlara hiçbir zararı ve yan etkisi yoktur.
Elektronik Fare ve Haşere Kovucu Riddex Pulse Kullanımı: Haşere Kovucunun çalışması için 220 Volt bir prize takmanız yeterlidir. Maksimum verim alabilmek için seçtiğiniz prizin merkezi bir yerde olmasına, karşısında sert yüzeyler bulunmasına, önlerinde koltuk, kanepe gibi engeller olmamasına ve yerden 1 - 1,5 metre yüksekte bulunmasına özen gösterilmelidir. Yaklaşık 25-150 m2 alanda etkilidir. Daha geniş alanlar için birden fazla kullanmanız gerekmektedir. Elektrik sarfiyatı çok düşük olup sürekli prizde kalması haşerelerin tekrar ortama gelmesini kesinlikle engellemektedir. Çoğunun bu fiziksel yorgunluğa dayanamayıp, mekânın fiziki durumuna göre, geç de olsa neticede öldükleri de müşahede edilmiştir.
 
Sistem Nasıl Çalışır? Hem atmosfere, hem de fişinin takıldığı prizin elektrik tesisatını kullanarak, duvar içlerindeki elektrik kablolarından yayın yapan sisteme sahiptir. Bu yayın sistemi, onları duvar içlerini terke mecbur bırakır. Duvar çatlaklarında, duvar içi elektrik borularında yuvalanmaları biter. Betonarmeden ürken kın kanatlı haşereler, mekâna dağılıp etkisi az alanlarda yaşamaya çalışırlar. Yapılacak bir ilaçlama sonrası Riddex’in prize takılması, onların direkt haşere öldürücü ilaçlarla, ilaçların tesiri geçmeden temasını sağlayarak. İlaçlamadan daha iyi netice almanızı da sağlar.
33 TL
%73indirim
8.9 TL

Etiketler


İlginizi Çekebilecek Fırsatlar