Afyon Ömer Termal Tatilköyü'nde 3 GECE YARIM PANSİYON konaklamaHuzur ve şifa merkezinde keyifli tatil...
Ömer Thermal Tatil Köyü

Ömer Thermal Tatil Köyü , biri yarı olimpik, diğer ikisi kür merkezinde bayanlar ve erkekler için ayrı ayrı kullanılmak üzere tasarlanmış toplam üç kapalı havuzla müşterilerine hizmet vermektedir. Sıcaklığı 32°C olan yarı olimpik yüzme havuzumuz 25m uzunluğunda ve 14m genişliğinde olup, yetişkin bölümü 1,5m, çocuk bölümü 0,5m yüksekliğindedir. Kür merkezinde bulunan iki adet havuzumuzda su sıcaklığı 40-42°C dir.

Aktiviteler
Dinlenmenin yanı sıra eğlenmeyi de sevenler için tesite çeşitli aktiviteler hazırlanmış ve misafirlerine sunulmuştur.
-Yarı olimpik kaydıraklı yüzme havuzu
-Çocuk havuzları
-Fitness Center
-Bilardo,langırt ve masa tenisi
-Oyun salonu ( Tavla, Okey...)
-SinemaÇocuk parkı
-Çocuk oyun odası
-Yürüyüş / koşu alanları

Termal sularla beslenen hamamlarımızda, kesenin, köpük masajının, hamam taşına yatmanın keyfini dilediğinizce yaşayın...

Hamamlar
Bayanlar ve erkekler için hazırlanmış iki ayrı Türk Hamamı ile hizmetinizdeyiz. Her iki hamamda termal sularla beslenmektedir. Aslına uygun olarak, her iki hamamda özenle seçilmiş mermerlerle kaplanmıştır.

Çamur Banyosu
Çamur hafif ağrı ve acıları iyileştirir, kan dolaşımını artırır, kasları rahatlatır ayrıca cildi arındırarak yumuşak ve temiz hale getirir. Bilimsel araştırmalar çamur banyolarının aşağıdaki yararlarını da kanıtlamıştır.

Hücre yenilenmesi:
Kolajen üretimini artıran bir antioksidan olduğu için yaşlanma sürecini yavaşlatır.
Sıkılaştırıcı:
Cilt üzerinde bulunan ölü hücre ve diğer pisliklerin atılmasını sağladığı için sıkılaştırıcı etkileri vardır.
Hormon dengeleyici:
Regl dönemi öncesi sendromu adı verilen dönemin negatif etkilerine karşı savaştığı gibi hormon dengeleyici etkileriyle regl dönemi zorluklarının azalmasını sağlar.
Doğal iltihap savar:
Yorgunluk, aşırı zorlanma, veya bazı hastalıklar (artrit, romatizma) nedeniyle oluşan kas ve kemik problemlerini giderir. Bağışıklık sisteminin kuvvetlenmesine yardımcı olur. Stresi azaltan doğal bir yöntemdir. Bu nedenle özellikle sporcular veya efor gerektiren ağır işleri olan kimseler için çok faydalıdır.

Hem ruhunuza hem vücudunuza çok iyi gelecek muhteşem bir tatil!

Afyonkarahisar 'ın merkez şehirlere yakın konumu ile dikkat çeken Ömer Thermal Tatil Köyü , aileniz ve sizin için huzurlu bir tatilin ilk adresi olmayı hedefliyor...

Kaynağından 105 derecelik termal su ile şifayı ayaklarınıza getiren; Ömer Thermal Tatil Köyü , şifalı suları ve uzman ekibi nin maharetli elleri sayesinde kendinizi adeta yeniden doğmuş gibi hissedeceksiniz...

Şifalı su ve çamurlarla , geleneksel Türk hamamı, sauna, havuz ve diğer SPA hizmetleriyle keyif yapabilecek, s ağlık problemlerinizi tatil köyünün uzman doktorları yardımıyla çözebileceksiniz...

Hekim kontrolünde yapılan kaplıca tedavisi nelere iyi geliyor?
Kronik romatizmal hastalıklara
Bel ve boyun ağrılarına
Yumuşak doku hastalıklarına
Hipertansiyona
Jinekolojik hastalıklara
Genel stres bozukluklarına kadar birçok hastalığa iyi geliyor.

Rezervasyon Koşulları
20 Ekim - 30 Nisan tarihleri arasında çift kişilik oda larda yapılacak 3 gece 4 gün lük kişi başı konaklamalar için geçerlidir.

Özel koşullar
Yılbaşı ve Sömestr döneminde geçerli değildir.

Çocuk Ücretleri
İki yetişkin yanında konaklayacak 0-6 yaş aralığında bir çocuk ücretsiz olup 7-12 yaş çocuk %50 indirimlidir.

Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon için 0216 386 88 60 no’lu telefonu arayınız.

İlginizi Çekebilecek Fırsatlar