Akgün Hotel Kardelen Spa’da Masajlar

TOPKAPI AKGÜN HOTEL KARDELEN SPA’DA MASAJ PAKETLERİ! Modern hayat vücudu yorduğu kadar, zihnini ve ruhu da aynı oranda yoruyor. İş stresi, trafik, gürültü derken, çoğu zaman derin bir nefes alıp tüm bu dertlerden kurtulmak istiyor insan haliyle... İşte bunun için gidip de bir sahil kasabasına yerleşmekten çok daha pratik ve çok daha keyifli bir yol var: Kardelen Spa!
5 Yıldızlı Topkapı Akgün Hotel içinde yer alan Kardelen Spa’dan yakala.co üyelerine özel indirimlerle:
● 30 Dk. Kese & Köpük Masajı + Kil Maskesi +  Hamam, Sauna, Buhar Odası ve Fitness Kullanımı Kişi Başı 120 TL yerine 59 TL!
● 30 Dk. Aromaterapi Masajı + Hamam, Sauna, Buhar Odası ve Fitness Kullanımı Kişi Başı 120 TL yerine 59 TL!
● 60 Dk. Aromaterapi Masajı + Kese veya Köpük Masajı + Hamam, Sauna, Buhar Odası ve Fitness Kullanımı Kişi Başı 160 TL yerine 89 TL!
TOPKAPI AKGÜN HOTEL’DEN…
Akgün İstanbul Hotel, etrafı surlarla çevrili eski İstanbul’un merkezinde; tarihi Topkapı Sarayı, Ayasofya Müzesi, Sultanahmet Camii, Kariye Müzesi, efsanevi Kapalı Çarşı ile diğer görkemli camii, anıt ve müzelere 2-3 km,  Haliç Kongre Merkezi’ne 2 km, Taksim meydanına 5 km, Atatürk Havalimanı’na 10 km uzaklıktadır. Metro durağına ve otobüs duraklarına yürüme mesafesinde (30 metre) bulunmaktadır. Atatürk Havalimanı, Dünya Ticaret Merkezi (CNR) ve Forum İstanbul Alışveriş merkezine Otelimizin önünden geçen hafif metro hattı ile ulaşabilirsiniz.
Akgün İstanbul Hotel, jaluzili banyoya sahip 263 Deluxe oda ( 6 Bağlantılı oda), 2 deluxe engelli odası, 10 Junior suite ve 1 Kral dairesi ile toplam 276 oda 550 yataktan oluşan kapasitesiyle hizmet vermektedir.
Akgün İstanbul Hotel, restoranları, barları, sauna, Türk hamamı, Fin hamamı(buhar banyosu), gym, spa masaj merkezi, 7/24 hizmetinizde olan oda servisi, business center, fax, printer, kapalı-açık otoparkı, vale servisi, bebek bakım hizmeti, çamaşırhane hizmetleri, açık havuz, bay-bayan kuaförü, fotoğraf stüdyosu ve drugstore alışveriş merkeziyle hizmetinizdedir.
*Genel tanıtım metnidir.

İlginizi Çekebilecek Fırsatlar