Alarga Balık’tan Zengin Balık Menü

ALARGA BALIK’TAN EŞSİZ MANZARA EŞLİĞİNDE AKŞAM YEMEĞİ! Eşsiz deniz manzarası ve zengin balık menü… Başka ne ister ki insan? Hayatın benzersiz dakikalarından, ara ara yaşanılası keyiflerindendir bu. Hele ki Florya’da eşi benzeri bulunmayan bir yerde yaşanırsa daha da artar keyif, tadından yenmez.

Alarga Balık Restoran, 1995 yılından bu yana Florya sahilinde lezzetli balık yemenin zevkini konuklarına sunmaya devam ediyor. Lezzeti, kaliteyi ve sıcaklığı bir arada bulmak istiyorsan hayatın keyfi ve neşesi olacak şahane sofra senin için de yakalandı!

Florya, Alarga Balık Restaurant’ta yakala.co’ya özel indirimle;

Eşsiz deniz manzara eşliğinde enfes balık menüsü kişi başı 100 TL yerine 49 TL!

BALIK MENÜMÜZ;

Mezeler Yaklaşık 20 çeşit soğuk meze deniz mahsullerinden (Haydari, Patlıcan Salata, Acılı Ezme, Hamsi Soslu, Yengeç Eti Salatası vb.) 2 adet diğer mezelerden 3 adet seçmeli…

Salata: Mevsim salata veya Çoban salata

Ara sıcak: Kalamar, Balık Köftesi

Ana Yemek: Levrek, Çupra, Mezgit, Hamsi Tava, Tekir, Çinekop sezonuna göre Palamut ızgara veya tava

Tatlı: Dondurmalı İrmik Helvası

İçecek: Sınırsız Meşrubat

Çay veya Kahve ikramı

Alarga Balık Restoran Hakkında:

Alarga Balık Restoranı 1995 yılından bu yana Florya sahilinde lezzetli balık yemenin zevkini konuklarına sunmaya devam etmektedir. Tecrübeli mutfak ve salon ekibiyle 180 kişilik kapalı salonu, toplam 140 kişilik 3 ayrı teras ve 90 kişilik Cafe-bardan oluşan mekânlarda farklı tercihlere cevap verebilmek için haftanın 7 günü saat 11.00 den 24.00’e kadar açıktır.

Daha fazla bilgi için: www.alargabalik.com
100 TL
%51indirim
49 TL

İlginizi Çekebilecek Fırsatlar