Ametistring Güzellik'ten hanımlara muhteşem yaz fırsatı!Ametistring Güzellik ile İdeal Formunuza Kolayca Kavuşun!

Sizde fazla kilolarınızdan sıkılmadan kısa sürede kurtulmak istiyorsanız bu fırsatımızı kaçırmayın!

Kavitasyon Nedir?

Kavitasyon sistemi, bölgesel yağlanma ve selülitle ultrason (ses dalgaları) yardımıyla savaşan, cerrahi olmayan bir yöntemdir. Cildin dış yüzeyine uygulanan ultrasonun yayılması, yağ dokusundaki hücre sıvısında ani ve yüksek basınç değişikliklerine neden olur. Bununla birlikte oluşan köpüklenme önce genişleme, sonra patlama yaratır. Kavitasyon denilen bu etki; yağı sıvılaştırıp hücrelerin duvarlarını tahrip ederek depo yağların yapısını bozar. Bu dokudaki yağ hücreleri ve açığa çıkan yağ asitleri parçalanarak, lenf yolları sayesinde buralardan uzaklaştırılmaya çalışılır. İlk seansta yağlı bölgenin kalınlığına göre değişen 2-10 cm arasında ciddi bir incelme görülür. Sonraki seanslar haftada 2 seans, daha sonra haftada 1 seans olarak devam eder. Kişinin durumuna göre seans sayısı belirlenir. Tedaviyi desteklemek için, yağsız diyet, bol su içilmesi önerilir.

Kavitasyon, Kurtulmak istenilen, bel, karın, göbek, kol, kalça ve sırttaki çözülemeyen depo yağları parçalayıp, yerleşmiş bölgesel yağları öncelikle eritmek, selülitli bölgelerin görünümünü azaltmak için kullanılan güçlü bir sistemdir. Makinenin bir diğer özelliği de ayarı değiştirilerek güçlü ultrason dalgaları aynı zamanda cilt sıkılaştırması için fayda sağlamaktadır.

Pasif Jimnastik Nedir?

Pasif jimnastik aletleri sorunlu bölgeye faradik akım göndererek yağ depolanmasının bulunduğu alanda ki yağ hücrelerinin parçalanmasını sağlar. İşte bu sayede de sadece tek başına uyguluyorsanız cildinizde sıkılaşmaların oluşmasını sağladığı gibi kas yapınızı güçlendirerek hareketlilik getirir. Aynı zamanda kaslarda artan hareketlilik sebebiyle selülitlerin yok edilmesi amacıyla da kullanılan etkili bir yöntemdir.

Zayıflamak için denediğiniz yöntemleri bir kenara bırakma zamanı geldi!
Kısa sürede , kolayca ideal ölçülerinize kavuşacağınız modern yöntemlerle tanışmak için Ametistring Güzellik 'ten eşsiz bir fırsat sizi bekliyor!

Kısa sürede ideal ölçülerinize kavuşmak ister misiniz?

Ametistring Güzellik'ten mükemmel bir fırsat sizi bekliyor.

Zahmetli, acı çektiren klasik yöntemleri bir kenara bırakın! Ametistring Güzellik'in uzman elleri ile güzelleşmenin tadını çıkarın!

Ametistring Güzellik'in Size Özel Zayıflama Paketi:
1 seans battaniye
1 seans lenf drenaj
1 seans radyofrekans
1 seans kavitasyon
1 seans pasif jimnastik
1 seans vakum terapi.

Son teknoloji ürünü zayıflama uygulamaları ile hızla ve kolayca zayıflamanın keyfini yaşayın! Bu eşsiz fırsatı sakın kaçırmayın!

Fırsat Pazar günleri hariç 09:00-19:30 saatleri arasında geçerlidir.

Rezervasyon zorunludur.

Rezervasyon için 0312 424 16 80 no’lu telefonu arayınız ve rezervasyon sırasında kupon kodunuzu işletmeye bildiriniz.

Kendiniz için sadece 1 adet fırsat kuponu satın alıp kullanabilirsiniz, ancak dilediğiniz kadar fırsat kuponu satın alıp sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

Her seans yarım saat sürer ve her seansta 6 uygulama da yapılır.
450 TL
%91indirim
39.9 TL

İlginizi Çekebilecek Fırsatlar