Anatolia Hotel’de Meyhane Menüleri

ANATOLIA HOTEL’DE MEYHANE TADINDA EĞLENCE GECELERİ! Bursa’nın huzuru, Anatolia Hotel’in konforu ile eğlence dolu akşamlar için süper fırsatlar yakaladık!
Anatolia Hotel kalitesinde, alkollü içecek eşliğinde dört dörtlük keyiflere ve canlı müzik ile harika eğlencelere ne dersin?
Her Cumartesi Özgür Şahin ve orkestrasıyla Meyhane tadında eğlence geceleri seni ve davetlilerini A1 Restaurant’ta bekliyor…
Çekirge’de yer alan Anatolia Hotel A1 Restaurant’tan yakala.co’ya özel indirimlerle:
● Bira Menü Kişi Başı 65 TL yerine 39 TL! (Sınırlı Sayıda)
● Bira Menü Kişi Başı 65 TL yerine 49 TL!
(2 Şişe Bira + Mini Piliç Şiş + Mitite Köfte + Sosis Tava + Patates Kroket + Piliç Nugget + Hot Chili Sos, Soya Sos)
● Rakı Menü Kişi Başı 80 TL yerine 49 TL! (Sınırlı Sayıda)
● Rakı Menü Kişi Başı 80 TL yerine 59 TL!
(2 Kadeh Rakı + Ezine Beyaz Peynir, Eski Kaşar Peyniri, Biber Borani, Bakla Fava, Patlıcan Herse, Atom, Çiğ Köfte)
Anatolia Hotel (genel tanıtım)
Uludağ’ın eteklerinde doyumsuz bir Bursa manzarasının hâkim olduğu Anatolia Hotel, termal özelliğe sahip hamamıyla stresli bir iş gününün sonrasında kendini tatilde hissetmek isteyen misafirleri için düşünülmüş her türlü ayrıcalığa sahiptir.
Termal su sıcaklığı 45 derece olan Anatolia Hotel’in kişiye özel mini hamamlarında doğal ve şifalı suyun etkisiyle kendini yenilenmiş hissedip, fitness center’da formunu koruyabilirsin.
Geleneksel Türk mutfağı ve Uluslararası Dünya mutfağının birçok seçeneğini birlikte sunan Hanedan Restaurant, açık büfe kahvaltı ve a’la carte restaurant olarak hizmet vermektedir.
Anatolia Hotel’de toplantı veya düzenlemek istenilen etkinlik ne olursa olsun, beklentilerin üstündeki servis kalitesi, güler yüzlü hizmet, yiyecek içecek standartlarıyla kusursuzluk sunuluyor…
İster turistik ister iş seyahati veya keyif amaçlı bir konaklama için ideal konumda, mükemmel konforda tasarlanmış bir bütünlükte hizmet veren Anatolia Hotel, yakala.co’ya özel indirimle kapılarını açıyor…
65 TL
%40indirim
39 TL

İlginizi Çekebilecek Fırsatlar