Anjea Güzellik’ten Komple Bakım Paketi

BAĞDAT CADDESİ ANJEA GÜZELLİK MERKEZİ’NDEN KOMPLE GÜZELLİK PAKETİ! Güzelliğine değer katacak, zamana yenik düşen cildine ışıltı saçacak komple güzellik paketi seni bekliyor. Anjea Güzellik ve Bakım Merkezi'nde 100 Dakika boyunca kendini güvenli ve tecrübeli ekibin ellerine bırak, değişimi gör. Yaza girerken dinç ve parıltılı bir tene sahip olmanın keyfini yaşa!

Bağdat Caddesi Şaşkınbakkal Anjea Güzellik ve Bakım Merkezi'nde: 100 dakikalık leke, boyun, çene altı, cilt ve selülit bakımı içeren 'Komple Güzellik Paketi' yakala.co farkıyla Kişi Başı 49 TL!

Komple Güzellik Paketi (Toplam 100 dakika)
•    Derinlemesine cilt temizliği ve bakımı
•    Ön Temizlik
•    Cilt tipine uygun peeling uygulaması
•    Buhar
•    Ozon terapi
•    Tüm siyah noktaların (komedonların)
•    Ozon ile cildin dezenfekte edilmesi, gözenek sıkılaştırma ve sakinleştirme uygulaması
•    Radyofrekans ile kırışıklık ve gıdı bakımı
•    Cilt tipine uygun kök hücre maskesi

Lenf Drenaj Nedir?

Lenf Drenaj sistemi vücutta bağışıklık, savunma ve lenf sıvısının tamamının işlevlerini yerine getiren sistemdir.

Dermaroller ile Leke Giderici Bakım

Cildin renginden sorumlu olan melanin oldukça dayanıklı bir bileşendir ve yok edilmesi neredeyse imkansızdır. Bu nedenle, piyasadaki diğer pek çok uygulama melaninin üretimini durdurarak, melanin oluşumunu hedef alır ki bu yavaş ve etkisiz bir işlemdir. DERMA ROLLER nanoteknolojik ürünlerle kombine edilerek kullanıldığında yapılan uygulamalardaki sonuçlar memnuniyet vericidir.

Derma Roller cilde hiçbir zarar vermeden kollajen, elastin ve hyalüronik asit üretimini stimüle eden ve tüm cilt katmanlarının rejenerasyonunu arttırmada üstün bir kabiliyeti olan devrimci bir medikal cihazdır.

Derma Roller silindirik bir tamburun etrafına dizilmiş 192 adet iğneden oluşur. Derma Roller cilde uygulandığında silindirik tambur üzerindeki iğneler ciltte mikrokanallar açar. Bu kanallar cildin altına açılan bir tür geçitler gibi düşünülebilir.

Derma Roller ile bir bölge üzerinden yıldız şeklinde ortalama 6-10 kez geçilir. Aynı bölgeden 6-10 defa geçildiğinde 1 santimetrekarede yaklaşık 250-300 adet mikrokanal açılır. Açılan bu mikrokanallar yaklaşık 20 dakika içerisinde, herhangi bir iz bırakmaksızın derinin elastikiyeti ile kendiliğinden kapanır. Bir başka açıdan bakacak olursak, 20 dakika boyunca, deri altına açık binlerce kapı elde etmiş oluruz. Derma Roller ile yapılan çalışmalarda kozmetik bir ürünün, DermaRoller'ın açtığı mikrokanallardan uygulandığında, normal bir uygulamaya göre 1000 kat daha fazla cilde geçiş yaptıkları gözlemlenmiştir.

Yoğun ve güçlü leke giderici etkiye sahip Vitamin C Ampul Dermaroller uygulamasından sonra cilde uygulanır. FDA tarafından çift etkili güçlü leke giderici ve kırışıklık bakımı yapan bir ürün olarak onaylanan bu formül cildin tonlamasını ve sağlıklı görünmesini sağlar.

Radyofrekans ile kırışıklık ve gıdı bakımı:

Alın, kazayağı kırışıklıkları, nazolabial çizgilerinde, boyun ve gıdı bölgelerinde uygulanır.

Yaşlanan ciltte, kolajen liflerindeki kayıplar ve fibroblast aktivitesinin yavaşlaması nedeniyle ince çizgiler ve kırışıklıklar oluşmaya başlar. Cildin elastik fiberleri kolajen ve elastin, bir cilt hücresi olan fibroblast tarafından üretilir. Radyofrekans bakımlarının kolajen lifler üzerinde oluşturduğu ısıtım yeterli seviyeye ulaştığında bu lifler üzerinde hemen salınım başlamasına neden olur. Salınımlar sonrasında kolajen lifler birbirine dolanır ve yumrular oluşturur. Bu da cildin anında toparlanmasına neden olur. (Kısa dönemli sonuçlar) Takip eden seanslar sonrasında fibroblast hücrelerin kalitesindeki artış tüm uygulama bölgesinde kalıcı, gözle görünür sonuçlar elde edilmesini sağlar.

Radyofrekans uygulaması ilk seanstan itibaren etkisini göstermeye başlar. Hedeflenen sonuca ne kadar seansta ulaşılabileceği uygulanan bölgedeki problemin boyutuyla doğru orantılıdır. İlk seanstan itibaren anında görünür sonuçlar, uzun süreli kalıcı sonuçlar, tüm cilt tiplerinde ve renklerinde etkin, klinik kanıtlanmış sonuçlar...

Uygulama sonunda yüz cildinde gerilme ve sıkılaşma sağlanır. Sonuç olarak daha sıkı, düzgün bir cilt ile genel bir toparlanma sağlanır. Cihaz dünyadaki en son teknolojiye sahiptir. Aynı zaman da en iyi radyofrekans cihazı ödüllüdür.

Uygulamalarıyla tam bir ileri teknoloji ürünü… Modern manyetikler hücre biyolojisi, klinik ilaç ve rehabilitasyon gibi prensiplere dayalı olarak vücut ve yüzdeki her türlü problemi çözmek için tasarlanmış bir cihazdır.

Kolajen Kök Hücre Maskesi:

Hücre yorgun ve yıpranmış ciltler kesin sonuç getiren desteğe ihtiyaç duyar. Cilt yüzeyinde oluşan ince mimik çizgilerinin ve kırışıklıkların azaltılabilmesi, cildin kolajen üretiminin sağlanmasıyla gerçekleşebilir. En önemli kolajen tipleri; I ve III'üncü türlerdir. Kolajen III; cilde sağlıklı bir görünüm verir. İlerleyen yaşlarla birlikte kaybolmaya başlayan kolajen III ile birlikte uygulanan Kolajen I de cildin pürüzlü bir hal almasına ve esnekliğini kaybetmesine neden olur. Cildin yeniden esnekliğini kazanması ve pürüzsüzleşmesi için ancak Kolajen III ile Kolajen I ile birlikte uygulanmalıdır. Yapılan uygulamalar elastikiyet problemi olan ciltlerde lifting etkisi yapar.

Vitamin C Güçlü Leke Giderici Kök Hücre Maskesi: Güçlü leke giderici, hücre duvarının korunması, hücre yaşlanmasının önlenmesi, cilde nem ve esneklik kazandırılmasında şekillendirici bir kök hücre maskesidir. Katılaştıktan sonra cildinize sıkıca yapışır, nemlendirir, rahatlatır ve aynı zamanda lifting etkisi yaratırken cildinize temiz ve pürüzsüz bir görünüm kazandırır.

Detoks Etkili Kök Hücre Maskesi: Anti-oksidan ve anti-bakteriyel etkiye sahiptir. Problemli ciltlerde, siyah nokta ve akne(sivilce) problemlerinin gerilemesine yardımcı olur. Gözenek sıkılaşmasında ve küçülmesinde etkilidir.

Oksijen Terapi

Daha genç bir cilde sahip olmak isteyenler için geliştirilmiştir. Oksijen molekülü O2, iki oksijen atomunun birleşmesinden oluşur. O2 dünyada tüm bitkilerin, milyonlarca yıldır yapmış oldukları fotosentez sonucunda oluşan, insanlar ile birlikte tüm canlıların yaşamı için en büyük hayat kaynağıdır. Oksijen (O2), renksiz, kokusuz, Periyodik Tabloda VIb Grupta yer alan bir elementtir. Cilt tabakalarındaki mikro damar ve dolaşım sistemi hasar gördüğünden epidermisin ihtiyacı olan oksijen ve besini sağlayamazlar. Sonuç olarak ciltte hücre bölünmesi önemli miktarda azalır, cilt incelir, kurulaşır ve kırışır, yaşlılık lekeleri meydana gelir. Olgun ciltler oksijen ve besin yetersizliği sonucu formunu kaybeder. Kırışıklıklar ve lekelenmeler meydana gelir. Oksijen ise bu yorgun düşmüş cilt için bir hayat iksiridir, oksijen olmazsa metabolizma da olmaz. Cilt sıkılığını kaybeder. Yorgun bir görünüm alır. Kırışıklık ve erken yaşlanma belirtileri meydana gelir.

Ayrıntılı bilgi için; www.anjeaguzellik.com adresini ziyaret edebilirsin.


İlginizi Çekebilecek Fırsatlar