Ant-Med’de İstenmeyen Tüy Seansları

ANT-MED’DE İSTENMEYEN TÜYLERDEN KURTUL, YAZA PÜRÜZSÜZ GİR! Stres, şehir hayatı, sıkıntı, oradan oraya koşuşturmacalar nedeniyle kendine her gün aynı özeni gösteremeyebilirsin ve istenmeyen tüyler sorunuyla uğraşmakta güçlük çekebilirsin. Hem kendine bakıp hem de eve, işe, sosyal yaşama yetişmek kolay mı?

Bu fırsatı değerlendirerek, istenmeyen tüylerle her defasında uğraşmayacak, kendine kalan zamanların tadını çıkartacaksın. Şimdi, bu fırsatla istenmeyen tüylerden kurtulmanın tam sırası! Hâlâ niye hem zaman hem de enerji kaybediyorsun ki?

Lara Ant-Med Güzellik Merkezi’nde yakala.co özel indirimleriyle:

• 8 Seans Küçük Bölge Seçeneklerinden Biri “kişi başı” 300 TL yerine 49 TL!
(Bölge Seçenekleri: Yanak, Göbek Çizgisi, Göğüs Ucu, Parmaklar, Göbek Çizgisi)

• 8 Seans Orta Bölge Seçeneklerinden Biri “kişi başı” 550 TL yerine 69,90 TL!
(Bölge Seçenekleri: Koltuk Altı, El ve Ayak Üstü, Çene Ve Bıyık, Boyun, Ense, Göğüs Arası)

Ant-Med Güzellik Merkezi’nden… │ Tanıtım

Ant-Med Güzellik Merkezi olarak, kendi konularında sektörün başarılı ekibimizle 2010’da kurulmuştur. Deneyimlerini ve bilgilerini paylaşmayı seven, güzel yürekli insanlardan oluşan, işini severek yapan, yeniliklerin ve kalitenin adresi olmayı hedefleyen bir girişimdir.

Sektörün mutfağından gelen birikimi ve deneyimlenmiş teknolojileri sahiplenen şirket anlayışı ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Misyonumuz: Güzelliğe adanmış yolda, güzel olmayı ve güzel kalabilmeyi hedefleyen müşterilerimizin bizden beklentilerini en doğru, en kaliteli, en güvenilir yöntemlerle hizmet verebilmek ve mutlu etmektir.

Vizyonumuz: Uluslararası yönergelerle belirlenmiş, tüm kural, kaidelere göre hareket ederek, en iyiye ve en güvenli yollardan ulaşmayı hedefleyen anlayışımızı, memnuniyet odaklı olarak sürdürmek.

300 TL
%84indirim
49 TL

İlginizi Çekebilecek Fırsatlar