Aqua Marine Spa’dan Masaj Keyfi

METROPOLITAN LUXURY HOTELS AQUAMARINE & SPA’DA MASAJ, HAMAM VE DAHASI… Metropolitan Hotel Aqua Marine Spa’da Masaj, Hamam ve Dahası…

Günün stresinden kurtulmak isteyenlere, masajlardan, jakuziye kadar kendini şımartacakları bir gün sunuyoruz… İşi güce biraz ara ver ve güzelliğin ve rahatlığın keyfini çıkar. Masajlarla ve hamamlarda bütün gerginliğini üzerinden atacak, kuşlar kadar hafif olmanın mutluluğunu yaşayacaksın!

Metropolitan Luxury Hotels Aquamarine & SPA’da;

30 dakikalık Masaj (Aromaterapi veya klasik masaj) + Havuz + Fin Hamamı + Sauna + Türk Hamamı Kullanımı ve Bitki Çayı İkramı 170 TL yerine 59 TL!

*Terlik, Mayo, Boneni mutlaka yanında bulundurmalısın.

Klasik Masaj:

Spa'ya özgü kas gevşetici ve stres giderici, efektif ve derinlemesine etkin eden bir masajdır. İhtiyaca göre, hafif ya da kuvvetli dokunuşlarla kan dolaşımı hızlandırılır. Baştan ayağa gevşeme sağlar.

 Aromaterapi Masajı:

Bitki özlerinden elde edilmiş karışımlardan hazırlanan esanslı masaj yağları sakinleşme ve yavaşlama ile kişi kendini daha iyi hisseder. Rahatlatıcı, gevşetici ve dinlendirici özelliğe sahip bir masajdır.

Aquamarine: Otelimiz bünyesinde faaliyet gösteren Aquamarine Sağlık Kulübü sunduğu spor ve sosyal alanlarıyla üyelerinin gündelik hayatlarının bir parçası olmuştur. Aquamarine Sağlık Kulübü, huzur dolu atmosferi, konforunu ön planda tutarak tasarlanmış mimarisi ve hijyenik koşullarıyla sana hafta boyunca 07:30 – 22:00 saatleri arasında sevdiklerinle paylaşabileceğin sağlık dolu bir yaşama davet ediyor.

Kapalı yüzme havuzu, Türk hamamı, Fin hamamı, sauna, şok duşları, jakuzi ve fitnesscenter ile hizmet vermekte olan Aquamarine Sağlık Kulübü’nde tüm detaylar senin rahatın için düşünüldü.

Metropolitan Luxury Hotels:

İş hayatının ve sosyal yaşamın kalbindeki konumuyla gerek iş gerek özel ziyaretlerin için sana evindeymiş gibi rahat edeceğin konforu yaşatıyor.  Estetiğin ve konforun tüm detaylara yansıtıldığı Metropolitan Luxury Hotel, prizmatik formu, modern mimarisi, dış mekanın ve iç mekanın uyumlu birlikteliğiyle bambaşka bir ambiyansı sana sunuyor.

Metropolitan Luxury Hotel, seni rahat ettirmek için konforla tasarlanmış 76 adet standart, 16 adet juniorsuit ve 4 adet seniorsuit odayla hizmet veriyor.

Odalar: Konuklarımızın kendilerini rahat ve huzur içinde hissedecekleri sadelikte ve konforda tasarlanmış odalarımızda kullanılan aksesuarlar, meşrubat ve hareketli mobilyalarıyla tüm ihtiyaçlarını düşünerek seçkin bir tarzda döşenmiştir.

Detaylı bilgi için: www.metropolitanhotel.com.tr

170 TL
%65indirim
59 TL

İlginizi Çekebilecek Fırsatlar