Aqua Plus Spa’dan Masaj ve SPA

AQUA PLUS SPA VELİEFENDİ THE İSTANBUL RESIDENCE’DE MASAJ VE SPA! Günün stresinden uzaklaşacağın, kendini kuşlar kadar hafif hissedeceğin masajlar Aqua Plus Spa Veliefendi The İstanbul Residence’de seni bekliyor. Sana uyan masaj seçeneğini seç, anın keyfini çıkar. Bütün yorgunluğunu unutacağın saatlere hazır ol!
Aqua Plus Spa Veliefendi The İstanbul Residence’de masaj ve ıslak alan kullanımı:

40 dk. Masaj Kişi Başı 120 TL yerine 65 TL!
60 dk. Masaj Kişi Başı 150 TL yerine 79 TL!

 
MASAJ SEÇENEKLERİ:
• Refleksoloji
• Klasik masaj
• Aromaterapi masajı
• Geleneksel Bali masajı
• Anti-selülit masajı
 
ISLAK ALAN KULLANIMINA; Hamam, Sauna, Buhar odası ve Kapalı havuz dahildir.
MASAJ SEÇENEKLERİ:
Klasik İsveç Masajı: Kaslara yönelik bir masajdır. Hafif ve kuvvetli dokunuşlar ile kan dolaşımı hızlandırılır. Dokuların, hücrelerin ve bunun sonucunda bütün vücudun gevşemesi sağlanır.
Geleneksel Bali Masajı: Vücuttaki enerji noktaları üzerinde yapılan etkili baskılar, yumuşak vuruşlar ve gerekli gerinme hareketleri ile yüzeydeki kas dokusunu geçerek çok daha derinlere etki edilir.
Aroma Terapi Masajı: Bitki özlerinden elde edilmiş karışımlardan hazırlanan masaj yağları kullanılarak uygulanan bir masaj yöntemidir. Bu masaj türünde tempo düşük ve hareketlerin şiddetinin hafif olmasıdır. Rahatlatıcı, gevşetici ve dinlendirici özelliklere sahip bir masaj türüdür.
Refleksoloji Masajı: Özel bir masaj tekniği ile uygulanan yoğun ayak masajı türüdür. Ayaklardaki refleks noktaları yardımıyla tüm vücuda ve organlara ulaşılır. Enerji blokları çözülür, vücudun kuvvet noktaları harekete geçirilir ve kendini iyileştirme sürecine katkı sağlanır.
Anti-Selülit Masajı: Baskı tekniği ile deri altı kan dolaşımını iyileştirerek damarların çapının daraltılması ve kanın bacaklardan düzenli olarak akmasını sağlar. Böylece bozuk kan dolaşımının yeniden düzenlenmesi, hücrelere daha iyi oksijen gitmesi ve toksit maddelerin vücuttan atılması desteklenmesidir.
120 TL
%46indirim
65 TL

İlginizi Çekebilecek Fırsatlar