Arist Estetik'te Oksijenli Cilt Bakımı

ŞİŞLİ ARİST ESTETİK'TE OKSİJENLİ CİLT BAKIMI! Güzellik, detaylarda gizlidir. İşte bu yüzden cilt bakımı çok önemli… Hele ki şu mevsimde… Şişli Arist Estetik’in hem güzellik hem de koruma sağlayacak olan bu fırsat paketi ile mevsimler boyunca güneşin zararlı etkilerinden yorulan cildin, kışın yıpratıcı etkilerden de korunacak ve canlılığını kazanacak!  


Şişli Arist Estetik'ten yakala.co üyelerine özel indirimle:

● Oksijenli Cilt Bakımı Uygulaması 300 TL yerine 59,90 TL!

OKSİJENLİ CİLT BAKIMI

Oksijen yaşamımız için gereklidir. Oksijenin düzenli alımı ise cilt hücrelerinin metabolik ihtiyaçlarını karşılanması ve cildin canlılığının korunması için gereklidir. Düzenli oksijen alımı olmazsa, hücrelerimiz erken yaşlanır ve ''hiposit stres''e maruz kalır. Maalesef şehir havası oksijen miktarı açısından zayıftır. Bunun yanında  kirlilik, ağır metaller, sigara içmek ve mikrobiyal üreme cildin oksijensiz kalmasına neden olan zararlı etkilerdir. Oksijensiz ve baskıya maruz kalan cildimiz yorulur ve enerji potansiyelini kaybeder.

Cildini tamamen arındırmak isteyen ve cildin nefes alma yetisini iyileştirmek için şehirde yaşayan tüm kadın ve erkekler için üretilen kentsel cilt bakım ürünleri serisi olan BIOPURE ile şimdi tüm ciltler capcanlı…

300 TL
%80indirim
59.9 TL

İlginizi Çekebilecek Fırsatlar