Arsima Güzellik'te İncelme Paketi

ALSANCAK ARSİMA GÜZELLİK’TEN İNCELME PAKETLERİ! Yaz ayları kapıda, bikinilerini denediğinde fazlalıkların gözüne çarpıyorsa, incelerek formda kalmanın şimdi tam sırası! Bütün yaz, keyfince zaman geçirecek, hiçbir şeyi dert etmeyeceksin. Diyet, spor gibi uğraşlardan sana göre değilse, Arsima Güzellik ile forma girmenin mutluluğunu yaşayacaksın.

Alsancak Arsima Güzellik'te yakala.co üyelerine özel indirimle;

● 1 Seans Soğuk Lipoliz ve 1 Seans Lenf Drenaj Uygulaması 600 TL yerine 59,90 TL!    

● 2 Seans Soğuk Lipoliz ve 2 Seans Lenf Drenaj Uygulaması 1.000 TL yerine 99 TL!

● 3 Seans Soğuk Lipoliz ve 3 Seans Lenf Drenaj Uygulaması 1.200 TL yerine 139 TL!

Not: 1 Seans 30 dakika sürmektedir.

Soğuk Lipoliz Yöntemi Nedir?

Soğuk lipoliz yağ hücrelerini dondurarak işlevsiz hale getirip onların yok olmasını sağlayan kontrollü ve bölgesel cilt soğutma yöntemidir. Aslında yağ hücrelerinin soğuğa maruz kaldığı zaman “soğuk kaynaklı panikülit” olarak da ifade edilen programlanmış hücre ölümüne (apopitoz) girdikleri yaygın bilinen bir gerçektir.

Egzersize, diğer yöntemlere ve olağan diyetlere karşı dirençli yağ depolarını yok etmek üzere iyi bilinen ancak daha önce hiç birlikte kullanılmamış iki farklı teknolojiyi birleştirerek kullanan kozmetik bir cihaz olan bu fikirden doğmuştur.

Soğuk lipoliz tedavisi vücudun göbek, yan bölge, sezaryen doğum sonrasında oluşan alt karın, sırt, basen, bacak gibi bölgelerinde oluşan yağ birikimlerinin tek seansta %20 ile %40 oranında kalıcı olarak azalmasını sağlayan tedavidir. Her yaştan erkek ve kadınlara uygulanabilen, özellikle yoğun tempolu iş ve özel yaşamlarından ödün vermek istemeyen kişilerin tercih ettiği ağrısız, acısız, zahmetsiz ve sadece 1 seanslık işlemdir.

Bu yöntem, yoğun ve kalıcı lokal yağ depolanmalarını azaltarak vücudu şekillendiren liposuction gibi çok agresif geleneksel tedavi yöntemlerinden çekinen kişiler için iyi bir alternatiftir. Uygulanan bölgedeki tüm yağ hücreleri belli derecedeki soğuğa aynı tepkiyi vererek kristalize olurlar. Böylece uygulama yapılan bölgedeki tüm yağ hücreleri apopitoza uğrayacağı için vücut siluetinde düzenli ve orantılı bir incelme görülür. Bu sayede vücudun belli bölgelerinde çökmeler olmaz.

Ayrıca Liposuction sonrası nekahet döneminde görülen ağrılar, spazmlar, hematomlar, iş kayıpları ve hayat kalitesindeki düşüşler bu yöntemde görülmemektedir.

600 TL
%90indirim
59.9 TL

İlginizi Çekebilecek Fırsatlar