Atatepe Sosyal Tesisi’nde Balık Ziyafeti

ATATEPE SOSYAL TESİSİ’NDE KÖRFEZ MANZARASINA NAZIR BALIK ZİYAFETİ! Atatepe Sosyal Tesisi’nde Körfez Manzarasında Keyfine Doyum Olmaz Balık Ziyafeti…
İstanbul Boğazı’nı aratmayan muhteşem manzaraya karşı, sevdiklerinle birlikte aynı masayı paylaşmak,  lezzet şöleni yaşamak için Atatepe Sosyal Tesisi mükemmel bir seçim…
Körfez’in eşsiz maviliğini gözler önüne seren konumu ve modern mimari çizgisi ile dikkat çeken Atatepe Sosyal Tesisi, tazecik olarak servis ettiği balık menüsünü, damak beğenisine göre 2 seçenekli olarak sunuyor.
Muhteşem Körfez manzarası, Atatepe Tesisi’nin enfes balık menüsü ile taçlanıyor…
[BALIK MENÜSÜ]
-Çipura veya Levrek Izgara
-Mevsim Salata
- 1 Meşrubat
•●BURFAŞ Atatepe Sosyal Tesisi’nde Balık Ziyafeti Menüsü “kişi başı” 35 TL yerine yakala.co özel indirimiyle 24,50 TL!
ATATEPE SOSYAL TESİSİ (genel tanıtım metni)
Bursa'dan Gemlik'e doğru çıkılan yolculuklarda denizden önce ilk Atatepe karşılar herkesi…
Yapı olarak üç katının her biri işlevsel bir şekilde ayırmış olan mekânın alt katı restoran, orta katı kafeterya olarak hizmet veriyor. Üst katı ise özel davetler ve grup yemekleri gibi etkinliklerde kullanılmak üzere toplantı salonu olarak düzenlenmiş. Böylece, hizmet sunan personelin yetkinleşmesi ve gelen misafirlere daha kaliteli hizmet sunulması sağlanmış oluyor.
Kalite ve Memnuniyet Garantisi:
Gemlik’in Ata Mahallesi’ndeki tesis, özenli hizmetiyle farkını ortaya koyan deneyimli personeli ve birbirinden güzel lezzetlere sahip eşsiz mutfağı ile tüm misafirlerine kapıdan girdikleri andan itibaren kaliteyi ve memnuniyeti garanti ediyor.
Girişi orta katta bulunan ancak kot farkından dolayı her katı baştan uca deniz gören teraslara sahip Atatepe Sosyal Tesisi; mimari anlamda geleneksel kalıpların dışına çıkmış çizgisinden dolayı Gemlik Sahili’nden bakıldığında da görkemiyle dikkat çekiyor.
Hafta Sonlarında Açık Büfe Kahvaltı Keyfinin Yeri:
Her gün 08.00’da kapılarını açan ve 23.00’da son misafirlerini uğurlayana kadar kahvaltı, öğle ve akşam yemekleri için aralıksız çalışan Atatepe Büyükşehir Belediyesi Sosyal Tesisi, zengin çeşitlerle dolu bir açık büfeden oluşan kahvaltı hizmetini her hafta sonu sunarak göz dolduruyor.
Öğle ve Akşam Yemekleri İçin Zengin Seçenekler:
Öğle ve akşam yemekleri için başta zengin balık çeşitleri olmak üzere tüm deniz mahsullerini mükemmel tat ve titizlikle sunan Atatepe, ızgara menüsünde de oldukça iddialı. Restoranın, alıştığımız kokoreç tadını alışılmışın dışına taşıyan balık kokoreçi, ünlü balık çorbası ve özel balık köftesi ana yemek öncesi mutlaka tadılması gereken dikkat çekici lezzetlerden.
Tesiste ayrıca bir kafede bulabileceğiniz çay, tost ve pizza çeşitlerinin yanında, farklı kahve alternatifleri de sunulmaktadır.
Mevsimine göre zaman zaman 25’e ulaşan balık çeşidi ile yapılan 40’a yakın ana yemekle Atatepe’nin menüsü ağırlıklı olarak balık üzerine kurulu. Ancak tercihlerini balık dışında kullanmak isteyenleri de düşünen restoranda kırmızı ve beyaz et seçenekleri de mevcut.
35 TL
%30indirim
24.5 TL

İlginizi Çekebilecek Fırsatlar