Atölye Ful’den Kurabiyeler ve Pastalar

ATÖLYE FUL’DEN DÜĞÜNLER İÇİN KURABİYELER VE PASTALAR! O özel gün yaklaştığında davetlilerine en özel ikramları sunmak istiyorsan Atölye Ful’e uğramadan karar vermemelisin.
Şehrin en lezzetli tatlarının adresi Atölye Ful, nefis kurabiyeler ve şeker hamurlu pastalar ile özel günlere renk katıyor.
Mecidiyeköy Atölye Ful’den yakala.co üyelerine özel indirimlerle;
● 50 Adet Nikah ve Düğün Kurabiyesi 225 TL yerine 125 TL!
● 50 Adet Şeker Hamurlu Düğün Pastası Siparişi 800 TL yerine 500 TL!
NOT:Bu fiyatlar firmanın belirlediği modellerde geçerlidir.
ATÖLYE FUL
Hayalinde canlandırdığın nikâh şekeri ve kurabiyeleri, düğün pastası, gelin tacı ve çiçeğini, Atölye Ful’e anlatıp gerçekleşmesini sağlayabilirsin.
Bu doğrultuda 2010 yılında başlayan pasta tasarım serüveni, ürünleri tüm sevgisiyle yapan ‘’Ful Hoca’nın becerisi sayesinde kısa zamanda çok yol almıştır.
Pastalar kişiye özel ve sipariş üzerine yapıldığı için, hem çok taze hem de çok lezzetli!
*Gıda ürünlerinin hiç birinde katkı maddesi kullanılmaz.
Daha fazla bilgi için: www.atolyeful.com
Ful Özok Kimdir?
Ful ÖZOK, 2010 yılında kurduğu Atölye FUL’u kısa sürede bilinen bir marka haline getirmiş, sanatçı yönünü pasta tasarımı ve mutfak atölyelerine yoğunlaştırarak bugüne kadar binlerce kursiyere eğitim vermiştir. Halen İstanbul Aydın Üniversitesi’nde öğretim görevlisi olarak da çalışmaktadır.
Ful Hoca’nın sanatçı yönünü pasta tasarımı ve kurabiye ürünleri üzerine geliştirmesi ile pek çok güzellik ortaya çıktı. O'nun becerisi sayesinde kısa zamanda çok yol alındı.
225 TL
%44indirim
125 TL

Etiketler


İlginizi Çekebilecek Fırsatlar