Ayışığı Güzellik’ten Bakım Paketi

AYIŞIĞI GÜZELLİK SALONU'NDAN 3 FARKLI BAKIM PAKETİ! Sürekli cımbızla yanlış alımlara bağlı olarak kaşları seyrekleşmiş ya da küsmüş olanlara müjde her gün her zaman kaşlarına kontür çekmek zorunda kalmayacaksın.

Hangi kadın kirpiklerinin aylar boyu kıvrık ve güzel gözükmesini istemez ki? Durmadan rimelle uğraşmaya gerek kalmadan, kıvırcık kirpiklerin sefasını sürmek her kadının hakkı.

Kirpiklerine dolgun bir görünüm kazandırmak istiyorsan, artık etkileyici bakışlara sahip olabilirsin. Peki nasıl mı? Ayışığı Güzellik ile kirpiklerin ve kaşın etkileyici görünümüne kavuşacak sen de güzelliğini konuşturmanın keyfine varacaksın.

Ayışığı Güzellik’ten yakala.co’ya özel indirimlerle;

● Kirpik Perma Uygulaması Kişi Başı 70 TL yerine 39,90 TL!

● İpek Kirpik Uygulaması Kişi Başı 170 TL yerine 89,90 TL!

● Kaş Kontürü Uygulaması Kişi Başı 400 TL yerine 249 TL!

İpek Kirpik Uygulaması

İpek kirpik ekleme uygulaması, gerçek kirpiklerin uzunluğunu ve kalınlığını arttıraran bir yöntemdir. İpekten hazırlanmış olan bu takma ipek kirpikler, üst göz kapağındaki gerçek kirpiklere tek tek özel medikal yapıştırıcısı ile yapıştırılır. Kişinin göz yapısına göre ipek kirpiğin kalınlığı ve uzunluğu belirlenir. Yaklaşık 1 - 1.5 saat süren uygulamanın sonucunda anlamlı bakışlar ortaya çıkar.

Doğal Kaş Kontürü

• Kaşlar yüzdeki ifadeyi etkileyen en önemli unsurlardan biridir. Kaş dizaynı düzgün yapılmadığında kişiyi sinirli ve üzgün gösterir. Tabii ki uzman bir estetisyen tarafından termonolojiye uygun olarak kaşa şekil verildiğinde kişinin bakışları daha belirgin daha mutlu ve kendine daha güvenen bir ifade ortaya çıkıyor. Güzellik Merkezimizde kaşın doğal yapısını bozmadan yüz anatomisine en uygun şekil verilir. Kaş kontürü kıl tekniği ile yapılmaktadır.

Kirpik Perması:

Kirpik Perması gerek ısı kullanılarak gerekse kirpiklere kalıcı şekil verebilen kimyasal maddeler yardımıyla kirpiklere şekil değişimi yapabilen bir kirpik bakımı yöntemidir. Özel bir takım bigudilerin kullanıldığı kirpik perması, kirpiklere yüksek ısıda uygulanan ve sağlığa zararı olmayan kimyevi maddeler yardımıyla kirpiklerin kıvrımlı ve dalgalı bir şekil almasına yardımcı olur. Kirpik permasının etkisi yaklaşık olarak 2-3 ay sürmektedir. Bunun nedeni kirpiklerin 90 günlük bir dönemde dökülmesi ve yenilerinin çıkmasıdır. Bu nedenle kirpik permasını 2-3 ayda bir tekrarlamak durumundayız.

70 TL
%43indirim
39.9 TL

İlginizi Çekebilecek Fırsatlar