Aynes Güzellik’ten Sir Ağda Paketi

AYNES GÜZELLİK’TEN KOMPLE SİR AĞDA UYGULAMA PAKETİ! Yaz ve kış seni rahatsız eden istenmeyen tüylerden Sir Ağda uygulaması ile kurtulmaya ne dersin? Ne giyeceğine karar veren, bütün ortamlarda seni huzursuz eden bu problemden kurtul. Işıldayan güzelliğinle, kendine güvenli tavırlarınla en güzel anların keyfini çıkar.
Özlüce'de bulunan Aynes Güzellik Salonu’nda yakala.co indirimiyle;
● Komple Sir Ağda  Kişi Başı 65 TL yerine 19,90 TL!
Üstelik cildindeki bu muhteşem hissi çok seveceksin! Profesyonel uygulama ile farkı yaşayacak, aldığın kararda ne kadar iyi ettiğini kolayca anlayacaksın! Fırsatı kaçırma, pürüzsüz cilde sahip olma şansını da kaçırma!
Sir Ağda Nedir?
Sir ağda, çam ağaçlarından toplanan farklı reçinelerin, balmumu, yağlar gibi diğer maddelerle karıştırılıp bir takım işlemlerden geçirilmesi ile elde edilen kuvvetli bir ağdadır.
Klasik Ağdadan Farkı:
Ana maddesi şeker olan klasik ağdanın aksine, sir ağda reçineden yapıldığı için hem çok daha kuvvetli ve etkilidir, hem de kesinlikle kıl köklerini beslemez. Düzenli ve uzman tarafından uygulandığında istenmeyen tüyleri seyrekleşir, cılızlaştırır, çıkış süreleri uzatır.
Sir Ağda, hazırlanışının kolaylığı, hazırlık ve işlem süresinin kısalığı, bol çeşit imkanının bulunması, ardından duş gerektirmemesi (su ile değil yağ ile çözülür), daha hijyenik ve sağlıklı oluşu, profesyonel kullanıma yönelik olması ile de klasik ağdadan daha kullanışlı bir yöntemdir.
Ne Kadar Etkili?
Sir Ağda, çok kuvvetli bir ağda türüdür, en kısa tüyleri dahi kökünden, kılı besleyen yağ kesesi ile beraber alır. Kılların tekrar çıkma süreci uzar; yeni çıkan kıllar zaman içerisinde gitgide daha zayıflar ve cılızlaşır.
Ne Kadar Güvenilir?
Bitkisel ve son derece hijyeniktir. Sir ağda yapılırken kullanılan, kartuş ağda, spatulalar ve ağda kağıtları tek kullanımlık olduğundan, kişiye özel hijyenik uygulama sağlar. Üstelik sir ağda kılı kökünden alan diğer yöntemlere nazaran daha ağrısız ve acısızdır.
65 TL
%69indirim
19.9 TL

Etiketler


İlginizi Çekebilecek Fırsatlar