B&B Beauty Land'da 1 Saatlik Solaryum

ÜMİTKÖY B&B BEAUTY LAND'DA 1 SAATLİK DİKEY SOLARYUM! Bronzlaşmış tenin çekiciliğiyle yaza erkenden giriş yapmayı özleyenlere harika bir fırsat! Güneş bronzluğuna solaryumun sağlıklı ışıklarıyla kavuşup, tatile sağlıklı ve bronz görünümünle çıkmanın keyfini yaşamaya hazır ol!
B&B Beauty Land %100 müşteri memnuniyeti odaklı, kalite ve hijyenden ödün vermeyen hizmet anlayışıyla, sağlıklı, keyifli ve mükemmel bronzluk için doğru adrestesin.
Ümitköy B&B Beauty Land’da yakala.co’ya özel indirimle;
● 1 Saatlik Dikey Solaryum Uygulaması 120 TL yerine 72 TL!
Solaryumla bronzlaşma güneş ile aynı etkilere sahiptir. Tek fark, solaryumda ışınların en yararlı olacak şekilde birleştirilmiş ve filtre edilmiş olmasıdır. Böylece güneşin kontrol edemeyeceğimiz etkilerinden arınmış bir yolla, güneşin altın ışıltısını cilde taşımak ve sağlıkla bronzlaşmak mümkün hale gelebilir.
Solaryum makineleri, güneş ışığının insanlar üzerindeki sağlığı teşvik eden etkilerini kullanılabilir hale getirmek amacı ile üretilmişlerdir. Konusunda uzmanlaşmış danışmanlarımızın uyarılarına dikkat edildiği ve makul sürelerde girildiği taktirde solaryum cildinize sağlıklı bir bronzluk sağlamakla kalmaz aynı zamanda D vitamini sentezi yaptığı için kemiklerinizin güçlenmesini, eğer varsa bel, sırt ve boyun ağrılarınızın azalmasını sağlar.
120 TL
%40indirim
72 TL

İlginizi Çekebilecek Fırsatlar