Baia Hotel Bursa’da 2 Kişi Konaklama

BAİA HOTEL BURSA’DA ÇİFT KİŞİ KONAKLAMA VE SPA PAKETİ! Baia Hotel Bursa │ Genel Tanıtım

Tüm konaklama ihtiyaçlarına cevap verebilen, markalaşmış zincir otel grubu olan Baia Hotel Bursa, şehrin tüm konforunu yaşatıyor.

Bursa'nın sanayi bölgesine 1 km mesafede bulunan Baia Bursa Hotel’de bir sağlıklı yaşam merkezi ve mağazalar bulunuyor. Baia Bursa'daki klimalı odalar ,sıcak renkler ve zarif ahşap mobilyalarla dekore edilmiştir. Tüm odalarda mini bar, çay-kahve yapma imkânı ve banyo bulunmaktadır.

Geceyi konforlu odalarda tamamlamak, yepyeni güne harika bir kahvaltıyla taptaze başlamak ve spa’da hayatın tüm yorgunluğunu atmak…

İşte, bir otelde kalmak dediğin böyle olmalı, Bursa’da Baia Hotel’de konaklamalı!

Baia Bursa Hotel, üstün hizmet anlayışı ve yüksek oda standartları ile kaliteli bir şehir otelinden beklenecek her şeyi misafirlerine sunuyor.

Sarıçamlar Turizm/enguzeltatilim.com kalitesi ve güvencesi ile:

• Baia Hotel Bursa’da 2 Kişi 1 Gece Konaklama + Spa Kullanımı 300 TL yerine 189 TL!
İNDİRİMLİ REZERVASYONDAN YARARLANMAK İÇİN: 0212 914 1 914

Odalarda Digiturk LIG TV (beIN TV) paketi bulunmaktadır │SPA (kapalı yüzme havuzu, Türk hamamı, sauna ve fitness center) kullanımları ücretsizdir.

Şehir merkezine 9 km, sanayi bölgesine 1 km, İstanbul feribota 22 km, Gemlik'e 11 km ve Uludağ'a 30 km mesafede yer alıp, konum olarak kompleksindeki alışveriş, kültür ve yaşam merkezi ile misafirlerine yaşam kolaylığı sunuyor.

300 TL
%37indirim
189 TL

İlginizi Çekebilecek Fırsatlar