Bakırköy MCYILL’da İncelme Paketleri

BAKIRKÖY MCYILL’DA İNCELME VE SIKILAŞMA PAKETİ (CAROUSEL KARŞISI) Bakırköy Mcyıll Güzellik Uygulama Bilgilerini Anlatıyor…

12 SEANSTAN OLUŞAN TÜM VÜCUT İNCELME & SIKILAŞMA PAKETİ

İçerik

4 Seans Kavitasyon

4 Seans Elektroped - Pasif Jimnastik

4 Seans Lenf Drenaj

300 TL YERİNE YAKALA.CO ÖZEL FİYATIYLA 99,90 TL!

*Kavitasyon*

Kavitasyon sistemi, bölgesel yağlanma ve selülitle ultrason (ses dalgaları) yardımıyla savaşan, cerrahi olmayan bir yöntemdir. Bu uygulamaya ameliyatsız yağ kırma yöntemi de denmektedir. Kurtulmak istenilen, karın, göbek ve basendeki çözülemeyen depo yağları parçalayıp, yerleşmiş bölgesel yağları öncelikle eritmek, selülitli bölgelerin görünümünü azaltmak için kullanılan güçlü bir sistemdir. Makinenin bir diğer özelliği de güçlü ultrason dalgaları aynı zamanda kollojen doku remodelize olarak sıkılaşmasına da yardımcı olur.

*Elektroped - Pasif Jimnastik*

Pasif jimnastik, aletleri sorunlu bölgeye çeşitli pet veya değişik aparatlar yoluyla faradik elektrik akımları göndererek cilt ve cilt altı dokularda kasılmalar meydana getirmek ve bu sayede yağ depolanmasının bulunduğu alandaki yağ hücrelerinin parçalanmasını sağlamak amacını güden cihazlardır.
- Pasif jimnastiğin diğer amacı, incelme ile boşalan yağ hücrelerinin ve bölgelerin sıkılaşmasını sağlamaktır.
- Ayrıca kan dolaşımını ve hareketliliği hızlandırdığı için kireçlenme ve selülite karşı yardımcı etkileri olmaktadır. Uygulanan kişide incelme ile birlikte eklem ve bağ dokusunu destekler.

*Lenf Drenaj*

Hastalık sonrası vücutta oluşan ödemlerde

Selülitleri gidermede

İncelmede destekleyici olarak yaygın bir şekilde kullanılmaktadır.

MCYILL Güzellik hakkında daha fazla bilgi almak için aşağıdaki linki tıklayabilirsin:

http://www.mcyillguzelliksalonu.com

300 TL
%67indirim
99.9 TL

İlginizi Çekebilecek Fırsatlar