Bakırköy The Best Western Taşhan’da Konakla

BEST WESTERN TASHAN BUSINESS AIRPORT HOTEL’DE KONAKLAMA! Uluslararası oteller zinciri Best Western’in kalitesini Bakırköy’de yer alan Best Western Taşhan Business Airport Hotel’de deneyimle…

Lokasyondan konfora şıklığı ve ayrıcalığı yaşatan özellikler…

İster iş dünyasına yönelik ister turistik veya romantik konaklamalar için mükemmel seçim!

Best Western Taşhan Business Airport Hotel, otobana, tren istasyonlarına ve deniz otobüsüne kolay ulaşım imkânıyla, Atatürk Uluslararası Havalimanı’na 9 km ve eski İstanbul şehir merkezine (Ayasofya, Kapalıçarşı ve çeşitli müzeler) 10 km mesafede olup, ulaşım için ideal bir konumdadır. Hastanelere, Galeria, Capacıty Carousel ve Olivium Alışveriş Merkezi gibi mekânlarına sadece birkaç dakikalık mesafededir. Ataköy Marina, Olimpiyat Evi ve Stadyumuna, Hipodroma, restoranlara, gece kulüplerine, CNR, TÜYAP Fuar ve Ticaret Merkezi gibi fuar merkezlerine ve serbest ticaret bölgesine oldukça yakın bir konumdadır. Otel, tren istasyonuna 150 m., metroya 3 km., alışveriş merkezlerine 800 metre mesafededir.

Bakırköy’de yer alan  Best Western Taşhan Business Airport Hotel’de yakala.co Özel İndirimleriyle Kahvaltı Dâhil Konaklama Seçenekleri:

• 1 Gece Tek Kişilik Odada Konaklama (31 Mayıs  2017'ye kadar geçerli) 150 TL yerine 99 TL!    

• 1 Gece 2 Kişilik Odada Konaklama (31 Mayıs  2017'ye kadar geçerli) 150 TL yerine 109 TL!    

• 1 Gece 3 Kişilik Odada Konaklama (31 Mayıs  2017'ye kadar geçerli) 190 TL yerine 159 TL!    


Otel web: www.tashan.com.tr 
150 TL
%34indirim
99 TL

İlginizi Çekebilecek Fırsatlar