Basit Bir Ev Kazası Trump’ta

İKİ PERDELİK BİR EVLİLİK KOMEDİSİ: BASİT BİR EV KAZASI OYUNU! İki Perdelik: Basit Bir Ev Kazası Tiyatro Oyunu!

İki perdelik "Basit Bir Ev Kazası", yeni sezonda da tiyatro severlerle buluşmaya devam ediyor.

Hayat tiyatroyla güzel! Birbirinden muhteşem oyunlar perdelerini senin için açıyor, sana da zevkle izlemesi kalıyor. 2008 - 2009 Muhsin Ertuğrul - Sadri Alışık ve Afife Jale Tiyatro Ödülleri komedi dalında en iyi kadın oyuncu ödülünü alan Gülay Karacaoğlu eşliğinde, evlilik hayatı ile ilgili zekice gözlemler, ince espriler ve keyifli bir tek kişilik gösteri izlemek istiyorsan, “Basit Bir Ev Kazası” tam sana göre!

Bu ev kazası güldüren cinsten… Bir evlilik komedisi, Basit Bir Ev Kazası Oyunu:

● 24 Mart Cuma Saat: 20:30 - Trump Towers Tiyatro Salonu Bileti Kişi Başı 56 TL yerine 33,50 TL!

BASİT BİR EV KAZASI
Yazan -Yöneten: Murat İpek
Oynayan: Günay Karacaoğlu
Dekor ve Kostüm Tasarım: Barış Dinçel
Müzik: Çiğdem Erken
Yapım: Aysa Prodüksiyon Tiyatrosu

Konu: Eğer kocanız 15 yıldır kapıdan hep aynı şekilde giriyor, hep aynı yere çantasını bırakıp klozetin kapağını 15 yıldır açık bırakıp fermuarını koridorda çekiyorsa, hele birde evliliğinizi "Eh! Artık zamanıdır..." diyerek yapmışsanız emin olun siz de ziyan ve zebil (!) olmuş kadınlar kulübüne üyesiniz.

15 yıllık kocasının monotonluğundan bunalan ve sürekli intihar etmeye çalışan Songül, "Sevgili ailem..." diye başladığı son intihar mektubunu acaba nasıl sonlandıracak?

Aslında Songül, herkes kadar cesur ve herkes kadar ürkek; ama en herkes kadar gerçekçi olsa da, Merzifon saat kulesinin dibinde romantik bir buluşma hayal edecek kadar da hayalperest ve romantik...

Aşksız bir hayatı yaşanmış saymayan Songül, savrulduğu Brezilya dizilerinden, yazmaya çalıştığı romanın kıyılarında dolaştırıp, kara mizah bir kahkaha tufanına götürüyor. Onun kendini aşma serüveni aslında yaşanılan toplumun kendini aşma serüveninden de çok farklı değil.

İzleyenlere hayatından komik bir pencere açarken; romantizmle delilik arasında gidip gelen aşk romanında ise şu satırları yazabilecek kadar da mantıklı bir karakter Songül:

"Genç ve güzel kadın kırılan gururunu ve onurunu bir kenara bırakıp İspanya’dan Merzifon’a uzanan çileli dans hayatını düşündü. Hayal ettiklerini hatırladı ve kendi kendine dedi ki: Artık ben iyi ve muhteşem sevgililer hayal etmeyeceğim. Çünkü bu hayaller sonra hayalete dönüşüyor.“

56 TL
%40indirim
33.5 TL

İlginizi Çekebilecek Fırsatlar