Batı Karadeniz, 5 Yıldızlı Konaklamalı

SAFRANBOLU, AMASRA, DEVREK 2 GECE 3 GÜN (5* OTELDE Y. PANS. KONAKLAMALI) Doğası, insanları, yemekleri ile eşi benzeri olmayan bir cennet parçası: Batı Karadeniz! UNESCO korumasındaki Safranbolu evlerinden bir doğa harikası olan Amasra’ya ve Devrek’e uzanan, keşfedilmeyi bekleyen muhteşem yerleri bu turla görecek, 5 yıldızlı konforla konaklayacaksın. Tatil Bugün güvencesi ve yakala.co indirimiyle unutulmayacak güzellikteki hafta sonu tatili, seni ve sevdiklerini bekliyor!
TATİL BUGÜN TUR PROGRAMINI ANLATIYOR:
SAFRANBOLU, AMASRA, DEVREK PROGRAMLI BATI KARADENİZ TURU
2 GECE 3 GÜN (1 GECE OTEL KONAKLAMALI)
5 YILDIZLI OTELDE KONAKLAMA KONFORU İLE
24 MART 2017’YE KADAR HER CUMA
1.GÜN: İSTANBUL - SAFRANBOLU
00.00 Bakırköy İncirli Ömür Plaza Karşısı Doğtaş Mobilya önü, 00.30 Beşiktaş Yıldız Camii önü, 01.00 Kadıköy Evlendirme Dairesi otoparkı, 01.15 Kartal E5 Köprüsü Altı, 01.30 Çayırova Mc Donald's önü hareket ile tur boyunca bize eşlik edecek rehber ve kaptanımızla tanışıp, Adapazarı - Düzce - Bolu - Gerede - Karabük üzerinden Türklerin ve Rumların ortak yaşantısının yansıması olan müze kent Safranbolu’ya varış… Yolculuk ortalama 7 saat civarında sürmektedir
2.GÜN: SAFRANBOLU
Sabah saatlerinde Yörük Köyü'ne varış ve ekstra alınacak kahvaltıyı takiben Köyün ortak yaşamını yansıtan çamaşırhane gezisini yaparken bu kadar çok detayın düşünülmüş olmasına şaşıracaksınız. Safranbolu’yu panoramik olarak göreceğimiz Hükümet Konağı’nın ve Saat Kulesinin bulunduğu Kale Mevkiine çıkıyoruz. Safranbolu’nun ruhunu yansıtan sokaklardan geçerek Semerciler, Manifaturacılar, Demirciler, Bakırcılar Çarşılarını, panoramik Cinci Hanı ve Hamamı, İzzet Mehmet Paşa Camii, Akçasu Kanyonunu, Köprülü Mehmet Paşa Camiini ve avlusundaki Güneş Saatini geziyoruz. Evleri ve lokumlarıyla meşhur Safranbolu’da en güzel gezi evi olan Kaymakamlar Konağı’nı gezerken, kendinizi zaman makinesindeymişsiniz gibi hissedeceksiniz. Tarihi kentin meşhur lokumuna dair bilgi alırken, aynı zamanda lezzetli lokumlarından tatma ve alışveriş imkânı bulacaksınız. Yemeniciler Arastasında verdiğimiz alışveriş molasını takiben akşam otelimize dönüyoruz. AKŞAM YEMEĞİ VE KONAKLAMA 5 YILDIZLI OTELİMİZDE. 
3.GÜN: AMASRA – DEVREK - İSTANBUL
Sabah otelimizde alınan kahvaltı sonrası hareketle Strabon’a göre Amazonlar tarafından kurulmuş olan, adını bir Pers prensesi Amastris’ten alan Karadeniz’in eşsiz güzelliklerine sahip Fatih Sultan Mehmet tarafından “Çeşm-i Cihan buramı ola?” (Dünya’nın Gözü ) diye adlandırılan Amasra’ya varış.
İhtişamını hâlen koruyan surlarla çevrili kent sokaklarında gezerken küçük bir adayı anakaraya bağlayan Kemere Köprüsü, Kilise Camii ve Çekiciler Çarşısını görüp ünlü balık restoranlarında öğle yemeği molası, yemek sonrası Osmanlılar döneminde Bahriyeyi Hümayun sonrasında mızıka okulu olarak da kullanılan Amasra Müzesi gezisinin ardından kentten ayrılıyoruz.
Bartın - Çaycuma üzerinden bastonlarıyla ünlü Devrek’te bir baston atölyesine uğradıktan sonra aşçılarıyla meşhur Mengen, Yeniçağ, Bolu - Adapazarı üzerinden İstanbul’a dönüyoruz. Bir başka Tatil Bugün organizasyonunda buluşmak üzere misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakıyoruz.
• Tatil Bugün’den Safranbolu, Amasra, Devrek Turu “kişi başı” 499 TL yerine yakala.co özel indirimiyle 209 TL!
TUR ÜCRETİNE DÂHİL OLAN HİZMETLER:
* Lüks otobüslerle ulaşım
* 5 yıldızlı otelde 1 gece yarım pansiyon konaklama (1 akşam yemeği, 1 sabah kahvaltısı)
* Tüm çevre gezileri
* tatilbugun.com otobüs içi ikramları
* Zorunlu Seyahat Sigortası
* tatilbugun.com güvencesi
* Yardımcı rehberlik ücretleri, Otopark ücretleri
* Rehberlik hizmeti
* Park girişleri
* Tur programına dâhil tüm müze ve ören yeri girişleri
TUR ÜCRETİNE DÂHİL OLMAYAN HİZMETLER:
* Öğle yemekleri
* İlk gün Yörük köyü kahvaltı
* Tüm yemeklerde alınan içecekler
* Kişisel harcamalar
TUR KALKIŞ NOKTA VE SAATLERİ:
00.00 Bakırköy İncirli Ömür Plaza
00.30 Beşiktaş Yıldız Camii
01.00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı önü
01.15 Kartal E5 Köprüsü Altı
01.30 Çayırova Mc Donald's önü
↓ ÖNEMLİ DETAYLAR ↓
* 0 - 6 yaş çocuklar otobüste koltuk almadıkları takdirde ücretsizdir.
* 0-6 yaş çocuk katılımı için otobüste koltuk talep edildiği takdirde ise çocuk başı 100 TL ücret acenteye ödenir.
* 0-6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir.
* 7-12 Yaş çocuklar için ücret 159 TL’dir
* Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında ve yalnızca 1 çocuk için kullanılır.
* Tek kişilik konaklama yapacak olan misafirlerin acenteye 75 TL ekstra ödeme yapmaları gerekmektedir.
* Turlarımızda; cam kenarı veya koridor, on veya arka koltuk garantisi verilmez. Koltuk numaraları kesin kayıt sırasına göre verilir
* Yeterli çoğunluk sağlanmadığı takdirde acente 1 gün önceden haber vermek kaydı ile turu bir sonraki doluluk olan tarihe kaydırabilir.
* Acente rehberi içerik aynı kalmak şartı ile gerekli gördüğü hallerde misafirlerimizin tur programından daha çok verim alabilmesi için gezilecek yerlerin güzergâhında ve saatlerinde değişiklik yapabilir
* Konaklama bölgelerinde ve otellerde yoğunluğa bağlı olarak aynı kategoride veya daha üstü olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir.
* Hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan turlarda tatilbugun.com sorumluluğu yoktur.
* Kupon alım tarihinden itibaren 7 gün içerisinde rezervasyon yapılması gerekmektedir.
REZERVASYON TARİH DEĞİŞİKLİKLERİNİN; 10 GÜN ÖNCESİNDEN BİLDİRİLMESİ GEREKMEKTEDİR. AKSİ TAKDİRDE FIRSAT KODLARI KULLANILMIŞ SAYILACAKTIR.
* Fiyatlar Özel günler ve bayram dönemleri için geçerli değildir
GEZİ SÜRESİNCE KULLANILACAK ARAÇLAR:
Turlarımızda Kullanılan Araç Tipleri:
15 kişiye kadar VIP Mercedes Sprinter-Volkswagen Wolt- Fiat Dukato araçlar kullanılır.
28 kişiye kadar lüks Isuzu Novo - Isuzu Turkuaz - Otokar Sultan
28 kişi üzeri lüks Travego -Tourismo, Man Fortuna, Mitsubishi Safir otobüsler kullanılacaktır.
İPTAL VE İADE GUVENCE PAKETİ
Satın almış olduğunuz paket turunuzu, başlangıç tarihinden 72 saat öncesine kadar, hiçbir neden belirtmeksizin iptal edebilmenize olanak verir. İptal sonrasında ödemiş olduğunuz tur ücretinin tamamı, hiçbir kesinti yapılmadan, ödeme şeklinize göre iade yapılır. İptal güvence paketi; 1.000 TL’ye kadar olan rezervasyonlarda 20 TL, 1.000 TL üzeri rezervasyonlarda ise rezervasyon bedelinin %2’si kadardır.
________________________________________
İPTAL VE DEVİR
1.1 Tatilbugun.com 3. Parti firmalar dolayısıyla veya yeterli katılım sağlanamaması halinde tüketiciye de bildirmek kaydı ile ilan ettiği veya kayıt aldığı turları gezi başlangıcından 1 gün öncesine kadar kısmen veya tamamen iptal edebilir. Aynı sure içinde, tur kapsamındaki otel, ulaşım araçları ile bunların hareket yerlerini, programda belirtilmiş ve gezilecek yer olarak gösterilen yerlerin ziyaret sıralarını değiştirebilir.
1.2 Tüketici rezervasyonunu kendisinin veya 1. derecede akrabalarının 10 günlük mutat iştigaline engel rahatsızlıklarını ve ölümleri tam teşekküllü devlet hastanesinden alınacak resmi rapor ile belgelemeleri halleri dışında kalan bir sebep ile tur hareket/konaklama başlangıç tarihine 29-15 gün kala yapılan iptallerde toplam tur bedelinin %25`i, 14-0 gün kalıncaya kadar yapılan iptallerde veya habersiz tura gelinmemesi halinde ise gezi ücretinin tamamı tatilbugun.com tarafından iade edilmeyeceğini bilmektedir. Özel hükümler saklıdır.
1.3 Tüketici promosyon turlarda turun başlangıç tarihi ne olursa olsun, mücbir sebepler dahi olsa iptal / değişiklik hakkı olmadığını bilmektedir.
1.4 Tüketici, paket tura devam etmesinin mümkün olmaması durumunda, hareketten en az 3 gün önce seyahat acentesine tatilbugun.com niyetini bildirerek rezervasyonunu, paket tur açısından geçerli tüm koşulları yerine getiren bir üçüncü kişiye devredebilir. Bu durumda, paket turu devreden ve devralan, sözleşmeye taraf seyahat acentesine tatilbugun.com karşı, bakiye tutarın ve söz konusu devirden doğan tüm ilave masrafların ödenmesinden müteselsilen sorumludurlar.
1.5 tatilbugun.com üzerinden alınan tüm hizmetlerin her aşamasında tatilbugun.com ile bağlantıya geçilmek zorundadır. Aksi takdirde müşterinin aracı firmadan yapacağı değişiklik, iptal, yeni rezervasyon ve farklı bir hizmet alması durumlarında tatilbugun.com sorumluluk kabul etmez.
1.6 Konaklama ve tur kayıt başlangıcından sonra gelen erken çıkış talebi, ilgili turun onayı ile doğrultusunda değerlendirilir. Otelden erken ayrılma halinde ücret iadesinin yapılıp yapılamayacağı otelin/işbirliği yapılan aracı kuruluşun inisiyatifinde olduğundan tatilbugun.com a bu konuda bir talep veya bir itiraz yöneltilemez. Otelden erken ayrılma halinde müşteri tatilbugun.com tarafından otele ödenen tüm ücreti hiçbir itiraz ileri sürmeden ödemeyi peşinen kabul eder.
Tüketici Tatilbugun.com’un bu şartları okumuş olup Paket programını satın aldığı taktirde onaylamış olarak kabul edilecektir.  

İlginizi Çekebilecek Fırsatlar