Beautiful Ladies’te Bakım, Masaj, İncelme

KIZILAY BEAUTIFUL LADIES'TE BAKIM, İNCELME VE MASAJ PAKETLERİ! Kızılay Beautiful Ladies'te Bakım, İncelme ve Masaj Paketleri ile Profesyonel ve Mükemmel Hizmet…
Dilediğin paketi seç ve Kızılay Beautiful Ladies kalitesini hisset. Güzellikte ve bakımda üstün hizmet, %100 memnuniyet.
Kızılay Beautiful Ladies'te yakala.co özel indirimleriyle:
• Manikür & Pedikür 60 TL yerine 24,90 TL!
• Komple Sir Ağda Uygulaması 60 TL yerine 24,90 TL!
• 30 Dk. Refleksoloji Masajı 60 TL yerine 24,90 TL!          
• 30 Dk. Ozon Sauna veya Lenf Drenaj 80 TL yerine 24,90 TL!
• 1 Seans Cilt Bakımı 150 TL yerine 39,90 TL!      
Bir kadının güzelliği, bakımı ve iyi hissetmesi için her zaman gerekli mükemmel fırsatlar…
[Manikür & Pedikür]
Ellerimiz ve ayaklarımız bizim ne kadar bakımlı olduğumuzu yansıtmakla birlikte sosyal yaşamımızdaki durumumuzu da resmeder. Bunun için de daima bakımlı olmalı ve kendimizi ihmal etmemeliyiz.
[Komple Sir Ağda]
Bakımlı ve daima hazır olmanın en temel gerekliliği de istenmeyen tüylerden arınmış bir vücut! Kızılay Beautiful Ladies'te hijyenik ve pratik şekilde istenmeyen tüylerinden arınacak, pürüzsüz teninle ışıldayacaksın.
[Refleksoloji Masajı]
Bedenimizin tüm organ refleks yansımaları ayak altındadır. Refleksolojinin amacı, ayak altına yapılan özel masajla bu noktaların uyarılması ile kişiyi rahatlatan ve bloke olmuş enerjiyi çözerek bedenin kendi kendisini iyileştirme gücünü harekete geçirmesidir. Refleksoloji vücuda denge sağlayan bir terapidir. Kişinin kendisinin fiziksel, duygusal ve ruhsal bakımdan iyi hissetmesini sağlar.
[Ozon Sauna]
Ozon sauna, sıcak kabin içinde deri yolu ile vücuda oksijen verilme yöntemidir. Selülit giderici, inceltici, toksin atıcı, cildi sıkılaştırıcı ve güzelleştirici gibi özellikleri bulunan vücut bakım ünitesinin en önemli özelliği, performanslı incelmeye yardımcı olmasıdır. Genellikle; sarkık vücutlar, karın, bacaklar, kalça, popo ve belde yerleşen yağ ve selülit depolarına son noktayı koymak için kullanılır.
[Lenf Drenaj]
Hangi durumlarda uygulanır?
Gevşemiş kas dokusu ve vücut sarkıklıklarının toparlanmasında
İncelmede
Selülit probleminde
Lenf drenaj kimlere uygulanabilir?
Aşırı derecede dolaşım bozukluğu olanlar ve ileri derecede dolaşım bozukluğu sorunu yaratan rahatsızlığı olanlar dışındaki herkese uygulanabilir.
[Cilt Bakımı Aşamaları / 45 -60 Dakikalık Detaylı İşlem]
Cilt arındırma, peeling, buhar, ozon, komedin temizliği, yüksek frekans tonik, cilt tipine uygun maske, cilt tipine uygun krem, masaj ve anti aging kök hücre yenileyici radyo frekans.

İlginizi Çekebilecek Fırsatlar