Bebek Shandra Day Spa'da Masaj

BEBEK SHANDRA DAY SPA'DA TEK VE ÇİFT KİŞİLİK MASAJ! Bebek’te gerçek bir Day Spa deneyimi... Kendini uzman masörlerin ellerine bırak, şu yorucu hayatta biraz da keyfine bak!
Etkisini ruh ve bedeninin her noktasında hissedeceğin bu harika masaj deneyimi yakala.co’ya özel indirimle yaşayacak, tam anlamıyla yorgunluğunu, stresini atacaksın!
Seçeceğin masaj, seni kendine getirecek, hayata daha dinç ve mutlu gözlerle bakmanı sağlayacak.  Masaj gibisi yok!
Şimdi, günlük yaşamın temposundan çok uzakta rahatlama zamanı!
Bebek Shandra Day Spa'da Kadınlara ve Erkeklere Özel Masaj Seçenekleri…
Sen de eğitimli ve profesyonel uzmanlar tarafından ayrıcalıklı ortamda masaj olmak istiyorsan Shandra Day Spa’nın bu fırsatını kaçırma!
Bebek’te yer alan Shandra Day Spa’dan yakala.co üyelerine özel %50’yi aşan indirimlerle:
● 1 Kişilik Masaj 180 TL yerine 79 TL!
● 2 Kişilik Masaj 360 TL yerine 129 TL!
*Masajlar 50 dk. sürmektedir.
HANGİ MASAJI SEÇMELİYİM DİYORSAN?
Klasik İsveç Masajı: İsveç masajının bilinen birçok faydası vardır. Fiziksel olarak baktığımızda, kan dolaşımının artması sonucu eklemler gevşer ve hareket kapasitesi artar. Bu sayede hareket kısıtlılığı ve hareketsizlik yüzünden oluşan kramplar, kas spazmları hafifler ve kas yorgunluğu zamanla daha çok azalır. Oksijen alan ve tembelliği üstünden atan kaslar cildi sıkılaştırır.
Aromaterapi Masajı: Bitki özlerinden elde edilmiş karışımlardan hazırlanan masaj yağları kullanılarak uygulanan bir masaj yöntemidir. Bu masajda dikkat edilen, temponun düşük ve baskının hafif olmasıdır. Rahatlatıcı, gevşetici ve dinlendirici bir özelliğe sahip bir masajdır.
Relax Masajı: Bu masaj ile vücudu rahatlatan ve tazeleyen teknikler kullanılır. Sinirler gevşer ve iç huzur sağlanır. Baştan ayağınıza kadar yapılan hassas ama aynı zamanda derine inen masaj sayesinde gerilimler rahatlatılır ve yepyeni bir yaşam sevinci hissedersiniz.
Geleneksel Bali Masajı: Endonezya’nın Bali bölgesine özgü bir masajdır. Vücuttaki enerji noktaları üzerinde yapılan etkili baskılar, yumuşak vuruşlar ve çeşitli germe hareketleriyle yüzeydeki kas dokusunu geçerek çok daha derinlerine kadar etki eder. Bu masaj, vücuttaki tüm enerji merkezlerinin dengelenmesini ve tüm vücut sisteminin birbiriyle entegrasyonunu sağlar. Bu masaj tekniğini tamamlayıcı olarak kullanılan aromatik yağlarla kaslarda oluşan gerginlik giderilir; enerji seviyesi yükselir, dengelenir; tüm vücut ve zihinde olağanüstü bir rahatlama sağlanmış olur.
Daha fazla bilgi için www.shandraspa.com adresini ziyaret edebilirsin.
 
180 TL
%56indirim
79 TL

İlginizi Çekebilecek Fırsatlar