Bekdaş Hotel Deluxe’de Kahvaltı

16,90 TL’YE MANZARALI VE 100 ÇEŞİTLİ A. BÜFE KAHVALTI NEREDE? Fatih “Bekdaş Hotel Deluxe”ün Her Gün 70 Çeşitli Açık Büfe Kahvaltısı veya Serpme Kahvaltısı ile Güne Harika Başla!

Geceden sabahı sabırsızlıkla bekleten atmosfer ve enfes lezzetler, Bekdaş Hotel Deluxe’ün her güne özel tazecik ve kaliteli malzemelerle sunduğu kahvaltısında bir araya geliyor.

Yüzlerce yıllık kültürün ortasında, Ayasofya, Sultanahmet Camii, Topkapı Sarayı ve Kapalı Çarşı’nın büyüleyici etkisinde, lüks standartları eşliğinde geleneksel Türk konukseverliği ile sunulan kahvaltı, Bekdaş Hotel Deluxe’de olmanın ayrıcalığını yaşatıyor.

*Açık Büfe Kahvaltı (07.00 - 10.00 arası)

100 çeşitli olarak sunulur.

*Serpme Kahvaltı (10.30 -12.30 arası)

Beyaz peynir, kaşar peynir, siyah zeytin, dolma zeytin, yeşil zeytin, salam, dana jambon, domates, salatalık, bal, tereyağı, reçel çeşitleri, poğaça ve kek çeşitleri, sınırsız çay ve kahve

• Fatih’te yer alan Bekdaş Hotel Deluxe’de Açık Büfe Kahvaltı (07.00 - 10.00 arası) VEYA Serpme Kahvaltı (10.30 -12.30 arası) kişi başı 30 TL yerine yakala.co’ya özel indirimle 16,90 TL!

Kahvaltının tüm olmazsa olmazları ve fazlası Bekdaş Hotel Deluxe’ün kahvaltısında!

Seyrine doyum olmaz Boğaz ve antik şehir manzarası eşliğinde, güne tarihi yarımadanın tam kalbinde muhteşem bir kahvaltıyla başlamak ve enfes lezzetlerin tadına varmak… İşte, burası Bekdaş Hotel Deluxe İstanbul!

Bekdaş Hotel Deluxe’den (Otele genel bakış)

Hoş geldiniz.

Bekdaş Hotel Deluxe İstanbul, kısa bir süre önce restore edilmiş olup, 97 lüks odası ve 19 yılı aşkın deneyimiyle antik şehrin göbeğinde sizleri beklemektedir.

Civarda en çok tanınan otellerden biri olmasının yanı sıra Bekdaş Hotel Deluxe İstanbul'un hem iç mekânı hem de dış cephesi 2013 yılında zarif bir biçimde restore edilmiştir. Dahası otelin SPA ve Yaşam Merkezi, deniz manzaralı lüks restoranıyla siz konuklarımıza en üst düzeyde konforu yaşatmak için 2013 Eylül ayında yeniden yapılandırılmıştır.

Kaliteli restoranı "Panorama" sizi nefes kesen Boğaz ve antik şehir manzarası eşliğinde lezzetli Türk Mutfağını tatmaya davet etmektedir.

Yüzlerce yıllık kültürün ortasında, gerçek dünyadan sizi bir an alıp götürecek meşhur Ayasofya, Sultanahmet Camii, Topkapı Sarayı ve Kapalı Çarşısı ile sizleri lüks standartları eşliğinde geleneksel Türk Konukseverliğini yaşamaya davet ediyoruz.

Otelin web sitesini ziyaret etmek için http://www.bekdashoteldeluxe.com linkini tıklayabilirsin.

30 TL
%44indirim
16.9 TL

İlginizi Çekebilecek Fırsatlar