Bella Detoks Besin İntolerans Testi

SUADİYE BELLA DETOKS'TA 860 GIDA İÇİN DUYARLILIK TESTİ VE ÇAKRA ANALİZİ Güzelliğine gölge düşüren fazlalıklardan kurtulmak istediğinde diyetler işine yaramıyorsa, işte yaşamını kontrol edebileceğin, sana ne dokunuyor ne dokunmuyor öğrenebileceğin profesyonel bir çözüm sunuyoruz sana...

Diyet yapmana rağmen kilo vermekte zorlanıyor ve kendini sürekli rahatsız, şişkin mi hissediyorsun? Hangi besinlerin vücuduna daha yararlı olduğunu öğrenmen ve yaşam kaliteni yükseltmen için yakala.co, Suadiye Bella Detoks'ta harika bir indirim yakaladı!

Suadiye Bella Detoks'ta yakala.co’ya özel indirimlerle;

● Besin Duyarlılığı Testi 649 TL yerine 139 TL!

● Besin Duyarlılığı Testi ve Çakra Analizi 978 TL yerine 149 TL!

Besinler vücudunu nasıl etkiliyor?

Yararlı sandığın gıdalar senin için zararlı olabilir!

Diyet yaptığın halde kilo veremiyorsan, kendini sürekli şişkin mi hissediyorsun? Yemeklerden hemen sonra mide ağrılarından yakınmaya mı başlıyorsunuz? Depresyon, sinirlilik, uykusuzluk, baş ağrısı, cilt problemleri gibi şikayetleriniz mi var? Peki tüm bunlarının nedeninin yediklerinden kaynaklanabileceğini hiç düşündün mü? Belki de yararlı olduğunu düşünerek tükettiğin süt ya da sebzeler senin en büyük düşmanın!

UYGULAMA HAKKINDA:

Yedikleriniz, siz farkında olmadan bünyenizi olumsuz olarak etkiliyor olabilir. Böyle durumlarda vücut, yabancı olarak algıladığı maddeye karşı savunma sistemini harekete geçirir. Bu durum bağışıklık sistemimizi olumsuz yönde etkiler.

Gıdalara duyarlılık, tamamen bünyeyle ilgilidir ve zararsız olarak bilinen besinler tüketildiğinde dahi meydana gelebilir. Savunma sisteminin harekete geçmesi, uzun vadede kronik hastalıklara yol açarak, ruh ve beden sağlığını bozar.

Gıda duyarlılık testi ile bünyenizin yabancı olarak algıladığı bu besinlerin hangileri olduğunu kolayca öğrenebilirsiniz. Bu işlem esnasında herhangi bir tahlil yaptırmanıza gerek kalmaz.

Test sonucunda bünyenizin duyarlılığı olduğu tespit edilen gıdaları ve bedeninizin ihtiyaç duyduğu gıdaları öğrenebilirsiniz.

Gıda alerji testi ile yaşam kalitenizi artırabilir, gıda, ilaç, solunum yolları, deri gibi birçok alanda geniş taraması ile vücudunuzun duyarlılık gösterdiği ya da tepki verdiği tüm allerjenlerin tespit edilmesini sağlayabilirsiniz.

Gıda duyarlılık testi sonuçlarına göre beslenerek günlük yaşamınızdan ödün vermeden, ilaç kullanmadan, uzun teşhis taramalarından geçmeden pek çok rahatsızlığınızdan kurtulabilir, hayat kalitenizi artırabilirsiniz.

Besinler vücudunuzu nasıl etkiliyor?

Yararlı sandığınız gıdalar sizin için zararlı olabilir!

Diyet yaptığınız halde kilo veremiyorsunuz, kendinizi sürekli şişkin mi hissediyorsunuz? Yemeklerden hemen sonra mide ağrılarından yakınmaya mı başlıyorsunuz? Depresyon, sinirlilik, uykusuzluk, baş ağrısı, cilt problemleri gibi şikayetleriniz mi var? Peki tüm bunlarının nedeninin yediklerinizden kaynaklanabileceğini hiç düşündünüz mü? Belki de yararlı olduğunu düşünerek tükettiğiniz süt ya da sebzeler sizin en büyük düşmanınız!

GIDA DUYARLILIĞI (BESİN INTOLERANS) TESTİ

Normalde insan bedeni için zararlı veya yabancı olarak kabul edilmemesi gereken bir gıda maddesi (örneğin buğday, süt vs.) bedende kabul edilmez bir madde gibi tepkiye yol açabilir. Olayın en tehlikeli yönü ise bu maddeler vücuda her gün ve azar azar kazandırıldığı için bilinen yoğun alerjik tepkileri görmememiz, yani hiç kimse yıllardır çektiği gaz probleminin her gün yediği buğdaydan kaynaklandığını düşünmez. Kısacası her gün yediğimiz ve çok sevdiğimiz bir gıda yıllardır çektiğimiz bir sağlık probleminin baş sebebi olabilir.

OLASI GIDA DUYARLILIĞI TEPKİLERİ
Uyku bozukluğu, kronik yorgunluk
Migren ve baş ağrıları,
Gaz, şişkinlik, kabızlık,
Nedeni bilinmeyen şişmeler,
İshal,
Mide krampları,
Romatizmal hastalıklar,
Depresyon ve ruhsal sıkıntılar,
Cilt problemleri (akne, sedef v.s)
Solunum yolu hastalıkları,
Diyet yapılmasına rağmen kilo verememe,
Obezite ve şişmanlık

Gıda duyarlılığı ve madde testi ile vücudunuzda biriken ağır metalleri tespit etmek, vücudunuzun hangi besin gruplarına tahammülsüz olduğunu ve yol açtığı yıpranma sürecini belirleyip tersine çevirmek mümkündür. Böylece sebebini bilmediğimiz birçok şikayetinizden kurtulabileceğiniz gibi gelecekte oluşabilecek birçok sağlık problemlerinden kendinizi korumuş olacaksınız.

Çakra analizi

Bedenimiz üzerinde, çakra adı verilen enerji merkezleri vardır. Çakra, Sanskritçe (eski Hint dili) bir kelimedir. Sözlük anlamı olarak baktığımızda, "tekerlek" veya "çark" anlamındadır.

Çakra'lar bedene enerji aktaran merkezlerdir. Her bir çakra farklı bir enerjinin giriş kapısıdır. Bu giriş kapıları tıkandığında bedeni besleyen enerji kısıtlanmaktadır. Bu enerji kısıtlanması belirli organları güçsüz düşürerek hastalıklara neden olmaktadır.

Chakra analizi çalışmasından sonra hem hayatınızdaki bazı sorunların nedenlerini daha iyi anlayacak hem de blokajlarınızın çözümü için rehber bilgiler elde etmiş olacaksınız. Örneğin sakral chakranızdaki enerji düşüklüğünün etkisi ile enerji düşüklüğüne eşlik eden renk değişiminin etkisi çok farklı olacaktır. Sadece enerji düşüklüğü hayattan tat almanızı olumsuz etkilerken buna eşlik eden renk değişimi kendinizi hayatın güzelliklerine de kapattığınızı gösterebilir. Eğer sakral chakranın rengi siyaha dönmüşse bu hayatınızdaki akışı ve refahı da çok olumsuz etkileyecek tabiri caizse ciddi kısmetsizliklere yol açacaktır. Detaylı chakra analizinize sahip olmak hayatınızda neyi neden değiştirmeniz gerektiğini de anlamanıza yardım edecektir.

Enerji merkezleri evrensel enerjiyi alıp dönüştürürler ve organizmanın çeşitli düzeylerine dağıtırlar. Çakralar, yaşam enerjisini evrenden, çevreden ve tüm enerji yapılarından alarak maddi beden ve sübtil bölgelerin yaşaması için gerekli frekanslara dönüştürürler. Bununla birlikte gerekirse çevrelerine de enerji verirler. Çakra sistemi aracılığıyla insan çevreyle ve evrenin farklı düzeyleriyle sürekli bir alışveriş içinde olmaktadır. Vücudumuzdaki ana merkezleri kontrol eden çakraların yedi tanesi çok önemlidir. Beden üzerinde, omurga boyunca yer alırlar. Çeşitli şekillerde, büyük salgı bezleri ve sinir ağı merkezleriyle kesişirler.

649 TL
%79indirim
139 TL

İlginizi Çekebilecek Fırsatlar