Bestlife Pilates’ten Reformer Pilates

BESTLIFE PİLATES’TEN REFORMER (ALETLİ) PİLATES DERSİ! Uzun zamandır Pilates’e başlama gibi bir niyetin varsa ve ne yazık ki zaman bulup da henüz başlayamadıysan, merak ediyor ve önce denemeyi sonra başlamayı düşünüyorsan doğru adrestesin. Bestlife Pilates ile formda kalmanın sırrını ve spor yapmanın keyfini keşfedeceksin.
 
Bestlife Pilates’ten yakala.co’ya özel indirimle;
● Reformer (aletli) pilates kişi başı 80 TL yerine 29,90 TL!
NOT: 1 seansı 45 dk. sürmektedir.
Reformer Pilates Nedir?
Sıkı bir vücut için uygulanan Reformer Pilates (aletli), vücuda çok iyi gelen bir egzersiz yöntemidir. Eklem ve kas sorunlarında başarılı etkiler sağlar. Ayrıca mükemmel bir duruş, sıkı karın ve bel bölgesi oluşturur. Karın ve bel bölgesindeki sıkılık ve nefesin aktif olarak diyaframdan kullanılması ile stabilize kaslar gelişir.
Reformer’ı Kimler Yapmalı?
Hiçbir sınırlamamız yok bu konuda profesyonel bir sporcu kaslarını esnetmek için, bel fıtığı olan bir hasta kaslarını kuvvetlendirip eklemlerindeki yükü azaltmak için, postür bozukluğu olan bir birey kas ve iskelet sistemindeki dengeyi kurmak için bursa reformer yapar.
Reformer egzersizleri uzman eğitmen eşliğinde programlı yapıldığı için sakatlanma riski çok azdır. Aksine sakatlık geçiren bireylerde fizik tedavi ve rehabilite amaçlı yapılır.
Erkekler Pilates Yapar Mı?
Pilates denince akla topun üzerinde yuvarlanmak geldiği için erkekler biraz daha ön yargılı yaklaşır. Aletli pilatesin cinsiyeti yoktur. Hatta son zamanlar da fitness yaparak kas kütlesini arttıran beylerin kas yoğunluğundan esnekliği azalıyor ve gelip kendi talepleri ile reformer yapıyorlar.
Pilates Boy Uzatır Mı?
Haraketsiz yaşam, masa başında çalışma, her ihtiyacı araba ile karşılamaktan sırt kaslarımız zayıflar ve kasılır. Omurga doğal pozisyonunu kaybeder. Pilates yapan insanlarda sırt kasları kuvvetlenip esnediğinde omurga açılır ve kişi daha dik yürür. 'Boyun uzamış senin' tepkileri de bundandır.
Detaylı bilgi için: http://www.bestlifepilates.com
80 TL
%69indirim
24.9 TL

Etiketler


İlginizi Çekebilecek Fırsatlar