Beyoğlu GoldStar Spa’da İsveç Masajı

TAKSİM GRAND STAR HOTEL - GOLDSTAR SPA’DA İSVEÇ MASAJI! GoldStar Spa & Wellness'tan…
GoldStar Spa & Wellness, İstanbul'un en güzel yerinde, Taksim'de kurulmuş olup, konuklarına en iyi terapi masajlarını sunmaktadır.
GoldStar Spa & Wellness'ta, dokunmanın gücüne ve bedenin kendini yenileme kabiliyetine inanmaktayız.
Biz, vücuda enerji kazandırmanın; natürel bitkilerin, meditasyonun, gerdirmenin, masaj terapisinin yardımıyla doğal olarak gerçekleştiğine inanmaktayız. Bu işlemler, size sağlıklı yaşam için önemli olan dengeyi yaratır.
Acıyı uzaklaştırmak ve vücudun rahatlamasını engelleyen kas sıkışmalarını gideren bazı teknikler kullanmaktayız. Bu sıkışmalar giderildiğinde vücut kendi kendini tazeleyecektir.
• Beyoğlu – Taksim Grand Star Hotel’de yer alan GoldStar Spa & Wellness'ta 50 Dakika İsveç Masajı 150 TL yerine yakala.co özel indirimiyle 69 TL!
ISLAK ALAN KULLANIMI DÂHİL!
-Kapalı Havuz
-Buhar Odası
-Sauna
İsveç Masajı:
İsveç masajının bilinen birçok faydası vardır. Fiziksel olarak baktığımızda, kan dolaşımının artması sonucu eklemler gevşer ve hareket kapasitesi artar. Bu sayede hareket kısıtlılığı ve hareketsizlik yüzünden oluşan kramplar, kas spazmları hafifler ve kas yorgunluğu zamanla daha çok azalır. Oksijen alan ve tembelliği üstünden atan kaslar cildi sıkılaştırır.
www.goldstarspa.net
 
150 TL
%54indirim
69 TL

İlginizi Çekebilecek Fırsatlar