Beyoğlu Zahir Spa’da Masaj

BEYOĞLU ZAHİR SPA’DA MASAJ, ISLAK ALAN KULLANIMI VE İKRAMLAR! İster tek başına ister sevdiklerinle birlikte farklı bir gün yaşamak, hayatın stresinden sıyrılmak ve elbette yorgunluğunu atıp, enerji kazanman için her detayın düşünüldüğü bu özel fırsatı kaçırma.

Vücudunun ve ruhunun ihtiyacı olduğu tüm detaylar, burada araya geldi…

◦ Taylandlı, Balili, Filipinli ve Türk Masaj Terapistleri Eşliğinde Masaj Ayrıcalığı
◦ Seçkin Atmosfer
◦ Merkezi Konum
◦ İkramlar
◦ Sauna, Buhar Banyosu, Jakuzili Havuz Kullanım İmkânları

Lokasyondan kaliteye mükemmeli isteyenlere hizmet veren Room Mate Kerem Hotel - Zahir Spa & Fitness, deneyimli ve güvenilir kadrosuyla yenilenerek karşınızda…

Room Mate Kerem Hotel - Zahir Spa & Fitness, İstanbul'un merkezinde, ayrıcalıklı bir konumda bulunuyor. Taksim Meydanı'ndan birkaç metre uzaklıktaki spa merkezinden, şehrin merkezi noktalarına kolayca ulaşmak mümkün.

Room Mate Kerem Hotel - Zahir Spa & Fitness, kültürel, alışveriş ve gece hayatının kalbi Beyoğlu’nda yer alıyor. Spa merkezi, İstanbul'daki Tarihi Yarımada'ya arabayla 10 dakikalık uzaklıkta. Galata Kulesi ise yürüme mesafesinde. Şişhane ve Taksim Metro Duraklarına 250 metre uzaklıkta.

Beyoğlu’nda yer alan Room Mate Kerem Hotel Zahir Spa & Fitness’ta yakala.co özel indirimleriyle:

• 30 Dk. Kese Köpük Paketi (10 dakikası Sauna - Buhar Odası Kullanımı + 20 dakikası Kese Köpük) + Havuz, Jakuzi ve Spor Salonu Kullanımı + Sıcak Soğuk İçecek, Taze Meyveler ve Tatlı İkramı 89 TL yerine 49 TL!    

• 60 Dk. Terapi Paketi (30 Dk. Aromaterapi Masajı + 10 Dk. Sauna - Buhar Odası Kullanımı + 20 Dk. Kese Köpük) + Havuz, Jakuzi ve Spor Salonu Kullanımı + Sıcak Soğuk İçecek, Taze Meyveler ve Tatlı İkramı 150 TL yerine 99 TL!    

• 40 Dk. Aromaterapi Masajı + Havuz, Sauna, Jakuzi ve Spor Salonu Kullanımı + Sıcak Soğuk İçecek, Taze Meyveler ve Tatlı İkramı 100 TL yerine 59 TL!    

• 50 Dk. Aromaterapi Masajı + Havuz, Sauna, Jakuzi ve Spor Salonu Kullanımı + Sıcak Soğuk İçecek, Taze Meyveler ve Tatlı İkramı 129 TL yerine 79 TL!    

• 40 Dk. Aromaterapi Masajı + 10 Dk. Sauna - Buhar Odası Kullanımı + 20 Dk. Kese Köpük + Havuz, Jakuzi ve Spor salonu kullanımı + Sıcak İçecek, Taze Meyveler ve Tatlı İkramı 170 TL yerine 119 TL!

• 50 Dk. Aromaterapi Masajı + Antistress Yüz Masajı + Aloe Veralı Yüz Maskesi + Havuz, Sauna, Jakuzi ve Spor salonu kullanımı + Sıcak Soğuk İçecek, Taze Meyveler ve Tatlı İkramı 170 TL yerine 119 TL!

• EŞLERE ÖZEL VIP ODADA 50 Dk. Couple Masaj + Havuz, Sauna, Jakuzi ve Spor Salonu Kullanımı + Sıcak Soğuk İçecek, Taze Meyveler ve Tatlı İkramı 249 TL yerine 169 TL!    

www.zahirspa.com │ www.room-matehotels.com     


İlginizi Çekebilecek Fırsatlar