Bilinçaltı Yabancı Dil Eğitim Seti

BİLİNÇALTI YABANCI DİL EĞİTİM SETLERİ! (7 FARKLI DİL SEÇENEĞİ) Bilinçaltı NLP sistemi ile yazmadan ve ezberlemeden yeni bir dil öğren!

Bilinçaltına Subliminal Perception System ile iş yerinde, yolda hatta uykunda dahi istediğin dili öğrenecek, fark etmeden mevcut altyapını geliştireceksin.

Yurtdışında yaşayan biri kadar akıcı ve dile hâkim olarak anlama yeteneğini geliştireceksin!

17500 Hz alt katman subliminal frekanslar ile iç kulak ve bilinçaltı tarafından algılanan frekanslarla fark etmeden ve üst katman seslerle ne dinlediğini bilerek öğren, Almanca, İspanyolca, İtalyanca veya Fransızca’nın şifrelerini çöz!

Download edilebilir içerikler ile derleri dilediğin yere taşı, istediğin yerde öğren!

Lisan Eğitim’den yakala.co üyelerine özel indirimlerle;

● Arapça Subliminal Perception System + 3 Yıl Sınırsız Destek 200 TL yerine 24,90 TL!

● Rusça Subliminal Perception System + 3 Yıl Sınırsız Destek 200 TL yerine 29,90 TL!

● İtalyanca Subliminal Perception System + 3 Yıl Sınırsız Destek 200 TL yerine 32,90 TL!

● İspanyolca Subliminal Perception System + 3 Yıl Sınırsız Destek 200 TL yerine 32,90 TL!

● Fransızca Subliminal Perception System + 3 Yıl Sınırsız Destek 200 TL yerine 32,90 TL!

● Almanca Subliminal Perception System + 3 Yıl Sınırsız Destek 200 TL yerine 35,90 TL!

● İngilizce Subliminal Perception System + 3 Yıl Sınırsız Destek 200 TL yerine 39,90 TL!

*Fırsat kodunu lisanegitimseti@gmail.com adresine e-mail olarak göndermen gerekmektedir.

10 paket Bilinçaltına İngilizce, Almanca, İtalyanca, İspanyolca, Arapça ve Fransızca Subliminal Perception System + 3 yıl sınırsız destek (5 Uyku Modu Uyurken Almanca, İtalyanca, Fransızca veya İspanyolca + 5 Bilinçaltı Almanca, İtalyanca, Fransızca veya İspanyolca Gündüz modu + 200 derslik mp3 Bilinçaltı NLP sistemi ile ezberlemeden öğrenme Brain Waves sistemi sayesinde akıcı konuşma becerisi geliştirme Bilinçaltı pratik konuşma kodlamaları ile anlamlandırmadan öğrenme Çift katmanlı Bilinçaltı Almanca, İtalyanca, Fransızca veya İspanyolca ile uykunuzda Almanca öğrenecek, hatta işyerinizde çalışırken dahi fark etmeden mevcut altyapınızı geliştireceksiniz. Yurt dışında yaşayan biri kadar akıcı, hâkim olarak anlama yeteneğinizi de geliştireceksiniz. 17500 Hz alt katman subliminal frekanslar ile iç kulak ve bilinçaltınız tarafından algılanan frekanslarla fark etmeden ve üst katman seslerle ne dinlediğinizi bilerek öğrenin. Tatilde, sokakta, iş yerinde internet erişiminizin olduğu her yerde dinleyebileceğiniz onl
ine 306 sesli ders içeriğine sahip olacaksınız. Pre-intermediade veya intermediate seviyesindeyseniz, e-posta ile belirtmeniz halinde beginner seviyeleri yerine upper-intermediate ve advanced seviyeleri gönderilecektir. Sistem format olarak Mp3 versiyon olduğundan herhangi bir iPad, iPod, iPhone, Android TV, Android telefonlar, tablet, cep telefonları, MP3 player, MPX çalan DVD-TV üniteleri veya benzer cihazlarda; MP3 olarak tüm tabletlerde ve MP3 çalan oto teyplerinde dinleyebilirsiniz. Gece de bilgisayardan ve diğer aletlerden sizi rahatsız etmeyecek kadar açarak sonsuz tekrar yapıp dinleyerek uyuyabilirsiniz.  

10 milyondan fazla insanın bilinçaltı kurgulama tekniği ile yabancı dil öğrendiği bir sistemle tanışmak üzeresin. Senin çok hızlı yabancı dil konuşmanı sağlayacak olan bu teknoloji, hissetmeden ve bunalmadan öğrenmeni sağlayacak tek sistem. Bilinçaltı Kurgulama Sistemi bilgiyi doğru zaman, maximum kalıcılık ile unutmadan kullanmanın yegane yöntemi. Öğrenmek istediğin lisani anadilinde değil; öğrenmek istediğin dilde düşünmeni sağlayacak yepyeni bir Lisan Eğitim Teknolojisi seni bekliyor.

Siyaset adamlarından Ceo'lara, sporculardan gezi rehberlerine, Tv yapımcılarından aktrislere, gizli görevlilerden öğrencilere kadar herkes tarafından kullanılan Bilinçaltı Kurgulama Sistemini sende tanımak üzeresin. Yöntemi 10 saatlik uzun uçuşlarda dinleyerek indiği ülkede kendini ifade edebilen ve bu mucizeye tanıklık edenlerden biri de sen olacaksın. Bilinçaltı Kurgulama Sistemi etkinliği, pratikliği ve basarisi; Avrupa’daki birçok üniversitede hazinlik bölümlerinde de uygulanmaya başladı. Artık hayati kolaylaştıran Bilinçaltı Kurgulama Sistemi metodolojisi, yeryüzünün benzersiz eğitim sistemi olmak üzere. Ohio State University, University of California Los Angeles (UCLA), Cambridge University, State University of New York gibi birçok seçkin üniversite; devrim niteliğindeki yöntemin geliştirilmesinde büyük katkılar sağladı. Bu devrimsel teknoloji araştırma ve geliştirme çalışmaları üniversitelerin yabancı diller bölümleri tarafından da desteklenmektedir.

Bir çocuğun doğumundan itibaren anadilini öğrenmesi; dinleme, anlama, soru sorma ve konuşma üzerine kurgulanmaktadır. 7 yaşına gelen her çocuk okuma ve yazma bilmediği halde dilini mükemmel bir şekilde konuşabilmektedir. Bilinçaltı Kurgulama Sistemi bu temelden yola çıkarak seni bambaşka bir dünya ile tanıştıracak. Beynin karmaşık yapısı ve dil eğitimi kanalları birlikte incelendiğinde; Bilinçaltı Kurgulama Sisteminin beyni yormadığım, fark etmeden öğrettiği ve bebeklerin konuşmayı öğrendiği sistem ile benzerlikler gösterdiği saptandı.

200 TL
%88indirim
24.9 TL

İlginizi Çekebilecek Fırsatlar