Bioestetik Güzellik'te İncelme Paketi

TUNALI HİLMİ BIOESTETİK GÜZELLİK'TE 40 SEANS İNCELME PAKETİ! Her yeni gün spora başlamaya, akşamları yürüyüşe çıkmaya, hatta eve egzersiz aletleri satın almaya karar verebiliyoruz fakat yeterince kararlı değiliz!

Yoğun çalışma temposu, tüm gün bilgisayar başında oturmak da bizi her geçen gün daha da miskin ve yorgun birine dönüştürüyor. Oldukça inatçı ve hırslı olmamıza rağmen, konu spor olduğu zaman aldığımız kararlardan anında vazgeçiyoruz. Egzersiz yapmadan da fazlalıklardan kurtulacağımıza dair kendimizi kandırmaya başlıyoruz.

Sonuç; diyet yapmamıza rağmen kendini bırakmış bir vücut, oturmaktan kaynaklanan selülitler ve katlanan göbek bölgesi...

Oysa teknoloji ilerledikçe, spor yapmaya üşenenler için de pratik alternatifler sunuluyor. yakala.co ise bu efsane teknikleri, yöntemleri en iyi teknolojileriyle bulup senin için yakalıyor.

KADINLARA ÖZEL yakala.co'ya %95 indirimle:

Tunalı Hilmi Bioestetik Güzellik'te 40 seans incelme paketi kişi başı 900 TL yerine 39 TL!

40 SEANSLIK İNCELME PAKETİ
• 5 Seans power plate
• 5 Seans pasif jimnastik
• 5 Seans kavitasyon
• 5 Seans radyo frekans
• 5 Seans lenf drenaj
• 5 Seans apl
• 5 Seans ayak ve refleksoloji masajı
• 5 Seans beslenme danışmanlığı

Lenf Drenaj nedir?

Lenfatik dolaşım bedendeki ödemi toplayan, hücre ve dokulara besin taşıyan beyaz kan dolaşımıdır. Lenfatik dolaşım, bedeni toksinlerden arındırır. Bağışıklık sistemini güçlendirerek, bedeni enfeksiyonlardan korur.

Vücuda basınç masajı yapabilen cihazlarla, vücuttaki lenfatik ve venöz dolaşım hızlandırılır böylece damarlar arasında biriken sıvının drene edilmesine ortam yaratılır. Çeşitli hastalıklar sebebiyle vücutta oluşan ödemin atılmasında, selülit tedavisinde, bölgesel zayıflama ve vücut sıkılaştırma programlarının etkinliğini arttıran bir yöntemdir.

Power Plate Nedir?

 Rus bilim adamları tarafından geliştirilen ve NASA tarafından son şeklini almış spor egzersiz aletidir. Haftada 3 gün 10 dakikalık seanslar şeklinde kullanılan power plate kasların sıkılaşmasına yardımcı oluyor. Power plate, vücuda güçlü bir vibrasyon uygulayarak vücudumuz üzerinde ki yerçekimi kuvvetini 6 kat arttırıyor. Bu sayede kaslar derinlemesine ve düzenli olarak çalışıyor. Power plate 30 ile 50 hertz frekans aralığında çalışıyor. 50 Hz. frekans ile çalıştığında kasların 50 kez gerilip gevşemesini sağlıyor. Bu hareket "derin kas" olarak adlandırılan karın içi kasların ve omuriliği çevreleyen kasların çalışmasını sağlıyor. Düzenli olarak yapılan power plate sonunda kaslar sıkılaşıyor, selülitlerde azalıyor ve vücut şekillenerek fit bir görünüm kazanıyor.

Pasif Jimnastik

Pasif jimnastiğin amacı, incelme esnasındaki bölgesel şekil bozukluklarında boşalan yağ dokularının parçalayarak o bölgelerin sıkılaşmasını sağlamaktır. Pasif jimnastik aletleri ile kadınların en çok problem yaşadığı bel, sırt, karın, basen, üst kol ve kalça bölgelerinde aktif duruma geçen kaslar vücuttaki fazla enerjiyi kullanarak, çalıştırarak, yağ dokularının küçülmesine ve sıkılaşmasına neden olurken buralardaki sarkmaları da önlemektedir. Pasif jimnastik ile yağ dokuları erirken doğru beslenme, spor ve kişinin diyet alışkanlıkları ile birlikte kalıcı çözüm sağlanmaktadır.

Kavitasyon

Bölgesel yağlanmadan şikâyeti olanlar teknolojide son yöntem olan kavitasyon ile zayıflamayı tercih ediyor. Liposuction’dan sonra tercih edilen en iyi yöntem. Çok kısa sürede çok etkili sonuçlara kavuşturur.

Seans süresi çok kısadır ve ilk seansta etkili sonuçları gözlemlenmeye başlar. Kavitasyon kurtulmak istenilen bel, karın, göbek, kol, kalça ve sırttaki çözülmeyen depo yağları parçalayıp yerleşmiş bölgesel yağları öncelikle eritmek için kullanılan güçlü bir sistemdir.

Detaylı bilgi için: http://bioestetikepilasyon.com

900 TL
%96indirim
39 TL

İlginizi Çekebilecek Fırsatlar