Bistro Candy’de Ada Macera Oyunu

BÜYÜKADA’DA SOKAK VE KÖŞKLERDE 2 SAATLİK MACERALI OYUN! Ada macerasına katılmak ister misiniz?
Tatil günlerinizde veya hafta sonu tatillerinizde kapalı alanlarda vakit geçirmekten sıkılmadınız mı?
İstanbul’a yarım saat uzaklıkta Adalar’ın incisi Büyükada da sizleri harika bir açık hava etkinliğine davet ediyoruz!
Ekibinizi kurun ve Ada Macerasına katılın! Ada Macerası görev listesini kapın ve takımlar halinde maceraya başlayın! Hem açık hava da eğlenceli vakit geçirerek görevi tamamlayın, hem de Büyükada’nın bilinmeyen değerleri ile tanışın! 
Vapura atlayın ve maceraya adım atın! 
Büyükada Bistro Candy Garden Restaurant’ta yakala.co’ya özel indirimle;
● 2 Saatlik Ada Macera Oyunu Kişi Başı 80 TL yerine 45 TL!
PEKİ, NEDİR BU ADA MACERASI?
Ada Macerası; Büyükada da açık havada gerçekleşen; iş arkadaşlarınız, aileniz ve dostlarınız ile katılabileceğiniz bir ekip oyunudur. İki kişilik takımlar halinde ekibinizi kurabilirsiniz. 
Ada Macerası ekibinin size verdiği görev listesinde yer alan görevleri yerine getirirken; Büyükada nın bilinmeyen köşkleri, mekanları, doğası ve eğlencesi ile tanışacak hem de size verilen ipuçları ile birlikte zamanla da kıyasıya yarışıyor olacaksınız! 
Begonvillerle bezeli Büyükada sokaklarında, kuş cıvıltıları içinde mis gibi bir havada yeni keşifler ve takım arkadaşlarınız ve zaman ile mücadele edeceksiniz! 
ADA MACERASI KULLANIM KILAVUZU
Maceraya meraklı, zeki, çevik, hızlı düşünebilen iki kişilik takımlar halinde arkadaşlarınız ile ekibinizi oluşturuyorsunuz. (minimum 6 kişi, 3 takım). 
Rezervasyonunuz ile birlikte takım isimlerinizi de bildirebilir veya geldiğiniz de karar verebilirsiniz.
Sizlere görev listelerinizi dağıtıp ufak bir bilgi veriyoruz ve macera başlıyor! 
Görev listenizde bulmanız gereken yerler dışında, Büyükada ile ilgili daha önce hiç duymadığınız bilmeceler de olacak, hazırlıklı olun! 
Verilen süre içinde tüm görevleri eksiksiz olarak bitiren ve puanları kapan takım macerayı kazanmış olacak!  
Yaklaşık 2 saat sürecek olan macera oyunu sonunda kazanan takım belirlenecek ve keyifli bir mola sizleri bekliyor olacak!
NELER GEREKLİ?
Rahat bir spor ayakkabı
Akıllı telefon ( size çok faydası olacak)
Kalem ( yer işaretlemeleri için)
Bol enerji 
NEREDE GEÇİYOR?
Adanın mis kokulu çiçekli sokakları ve esrarengiz köşklerde…
NE KAZANILIYOR?
Kazanan takım Büyükada Bistro Candy Garden sürpriz hediye!
NELER GEREKLİ?
Rahat bir spor ayakkabı
Akıllı telefon ( size çok faydası olacak)
Kalem ( yer işaretlemeleri için)
Bol enerji 
BÜYÜKADA BİSTRO CANDY GARDEN…
Büyükada iskeleye 5 dk. yürüme mesafesinde hizmet veren “Büyükada Bistro Candy Garden” sizleri “Ada’daki Bahçeniz”e davet ediyor.
Palet, tomruk dekorasyonu ve renkli bahçesi ile dikkat çeken Candy Garden, bahçesinde bulunan açık mutfak hizmeti ile yemeklerinizi sipariş ettikten sonra yemeğinizin tüm sürecini izleme fırsatı sunuyor.
Gündüzleri rengârenk ve cıvıl cıvıl konseptiyle, akşamları mumlar eşliğinde romantik akşam yemekleriyle vazgeçilmeziniz olmaya devam ediyor.
Adanın Dünya mutfağına açılan kapısı olan “Büyükada Bistro Candy Garden” profesyonel ekibi ve kendine has üslubunun tüm mekâna yansımasıyla tam da farklılık isteyenlere göre…
Stres ve yoğun çalışma temposunu Ada vapurunda denize bırakıp, begonvil ve kuş cıvıltıları içinde dinlenmek ve eğlenmek için “Ada’daki Bahçeniz”e gelin.
 ULAŞIM:
Büyükada iskelesine 5 dk. mesafede olan “Büyükada Bistro Candy Garden” a ulaşmak için;
1- Büyükada saat kulesinden düz ilerleyerek İş Bankası Caddesinden sola dönüp, yürümeye devam ederek Prinkipos Otel’in sol sokağının başında Büyükada Bistro Candy Garden’ı bulabilirsiniz.
2- Büyükada İskeleden Sahil yolunda düz yürümeye devam ederek Balık Restaurantllarını geçtikten sonra, Köşem Restaurant sokağından içeri girip yürümeye devam edin.  Şeker ağaçını görüp “Büyükada Şekercisi Candy Island” sokağından içeri girdiğinizde 50 metre sonra “Büyükada Bistro Candy Garden”a ulaşmış olacaksınız.  
80 TL
%44indirim
45 TL

İlginizi Çekebilecek Fırsatlar