Biz Cevahir Hotel’de 2 Kişi Konaklama

ŞİŞLİ BİZ CEVAHİR HOTEL’DE 2 KİŞİ LÜKS KONAKLAMA! Şehrin kalbinde mükemmel bir konum

İstanbul'un merkezi Şişli - Gayrettepe'de yer alan Biz Cevahir Hotel İstanbul, havaalanlarına, tarihi - kültürel çekim noktalarına, alışveriş, kongre ve toplantı merkezlerine yakınlığıyla dikkat çekiyor ve merkezi konumda yer almanın ayrıcalığını misafirlerine sunuyor.

En lüks ve modern otellerden biri olan, İstanbul’un kalbi Gayrettepe’de yer alan Biz Cevahir Hotel İstanbul, klasik ve modern mimarinin bir arada kullanıldığı tasarımı ve mükemmel hizmet anlayışı ile misafirlerine unutulmaz bir konaklama deneyimi sunuyor. İstanbul’un merkezinde yer alan otel, Atatürk Havalimanı’na 22 km, Sabiha Gökçen Havalimanı’na ise 40 km uzaklıkta.

Biz Cevahir İstanbul Hotel, iş ya da turistik amaçlı gelen misafirlerine konforu ve estetiği bir arada sunuyor.

Wi-fi / Odalarda Çay - Kahve ve Su Ücretsizdir / Otopark Ücretsizdir.

Biz Cevahir İstanbul Hotel'de yakala.co'ya özel indirimle;

●Standart Odada 2 Kişilik KAHVALTI HARİÇ Konaklama Gecelik 200 TL yerine 149 TL!

●Standart Odada 2 Kişilik KAHVALTI DAHİL konaklama Gecelik 250 TL yerine 179 TL!  

En lüks ve modern otellerden biri olan, İstanbul’un kalbi Gayrettepe’de yer alan Biz Cevahir Hotel İstanbul, konforundan konumuna kadar şehrin mükemmel oteli…

Güne En Güzel Başlangıç

Biz Cevahir İstanbul Hotel, mükemmel bir gecenin sabahını enfes bir kahvaltıyla taçlandırıyor. Otelin ferah ve rahat bir atmosfere sahip kahvaltı salonunda harika bir kahvaltıyla güne başla!

*Genel tanıtım metni, fırsat içeriğini kapsamaz. Burada yer alan bazı hizmetler, otel tarafından ek ücrete tabi tutulabilir.


200 TL
%26indirim
149 TL

İlginizi Çekebilecek Fırsatlar