Boyugüzel Termal'den Aile Hamam Paketi

ÇEKİRGE BOYUGÜZEL TERMAL OTEL'DE ÇİFT KİŞİLİK AİLE HAMAMI! Boyugüzel Termal Otel'de Çift Kişilik Aile Hamamı!
Termal suyun iyileştirici gücü ile huzuru duyumsayacağın harika bir terapiye hazır mısın? Hamamın rahatlatıcı etkisi ile kendini belki de hiç olmadığın kadar iyi hissedeceksin.
Boyugüzel Termal Otel'de yakala.co'ya özel indirimle;

1 Saatlik Çift Kişilik Aile Hamamı Kullanımı 70 TL yerine 44,90 TL!1 Adet Çay veya Nescafe İkramı!
Termal kaplıcaları; vücudundaki kireçlenmelere, iltihaplı romatizmalara, yumuşak doku romatizmalarına, mekanik bel ve boyun problemlerine, kas ağrılarına, spor yaralanmalarına, nörolojik hasarlara bağlı problemlerle gibi saymakla bitiremeyeceğimiz pek çok faydayı barındırır. İşte bu yüzden yakala.co senin için şifa kaynağı Boyugüzel Termal Otel'de hamam sefası fırsatı yakaladı. Sen termal suyun mucizesi ile rahatla ve kendini şımart diye...
Boyugüzel Termal Hakkında*
Otelde, 125 yatak kapasiteyle 43 Standart, 14 superior ve 1 adet suit olmak üzere toplam 58 oda bulunuyor.
Konforlu ve zevkle döşenmiş sıcak ortamlı odalarında;

Direkt telefon
Kablosuz internet hattı
TV
Mini bar
Saç kurutma
Klima
Merkezi ısıtma
Kuru temizleme hizmeti

Boyugüzel Otel’de termal hamamlara oda katlarından asansörle direkt ulaşabilme lüksünü yaşayabilirsin, rezervasyon yaparak günlük yarım saat ücretsiz termal hamam keyfini sürebilirsin.
Yeme & İçme
150 kişi kapasiteli salonunda her gün 07:30-10:30 saatleri arasında nefis açık büfe kahvaltı hizmeti veriliyor. Ayrıca lobinin sıcak ve misafirperver ortamında içeceklerini yudumlarken, dinlenebilir, televizyon seyrederken hoşça vakit geçirebilirsiniz.
Spa&Wellness& Termal Hamam
Boyugüzel, 400 yıllık tarihi Bursa Hamamları ile Türk geleneklerini devam ettiriyor ve Hamam geleneğini bir kültür mirası olarak günümüze taşıyor.
Tarihi mermer kurnalardaki billur suların sesiyle dinlenirken,jakuzili küvette yorgunluk ve stresini atabilirsin. Otelin iki adet özel kabini bulunuyor. Tamamen doğal olan radyoaktif termal suyun romatizma, nevralji, nevrit, polinevrit, siyatik, yorgunluk, tutmayan kemik kırıkları, egzama ve astım gibi alerjik hastalıklarda başarılı sonuçlar verdiği ispatlandı.
Ulaşım
Boyugüzel Termal Hotel, Çekirge’de Uludağ Caddesi üzerinde, Asker Hastanesi karşısında bulunuyor. Şehir merkezine 5 km, Uludağ'a 29 km, Mudanya'ya 22 km, Yenişehir hava alanına 45 km mesafede yer alması ile merkezi konumu sayesinde rahatlıkla ulaşabilirsin.
*Genel Tanıtım Metnidir.
Detaylı bilgi için; www.boyuguzel.com adresini ziyaret edebilirsin.
70 TL
%36indirim
44.9 TL

İlginizi Çekebilecek Fırsatlar