Braun SE5380 Silk-Epil X´elle Epilatör

Braun SE5380 Silk Epil Epilatör küçük boyutuyla büyük işler başaran bir epilatör modeli olarak göze çarpmaktadır. 2 farklı hız ayarı bulunan cihaz ile teninize hassas bir işlem uygulayabilirsiniz. Close Grip Teknolojisiyle çalışan Braun SE5380 Silk Epil Epilatör, koruma başlığı ve buz eldiveni ile yaşayabileceğiniz acıyı en aza indirmektedir.

Ayrıca masaj sistemi bulunan cihaz 40 adet cımbız ile çalışmaktadır. Konfor sistemi ile kullanıcılarına nazik epilasyon yapma imkanı sunan Braun SE5380, önce cildinizi hazırlar sonra soğutma eldiveni ile yatıştırır ve cildinizi daha canlı bir hale getirmek için masaj özelliğini devreye sokar.

Close Grip yani Yakın Kavrama Teknolojisi ise en kısa tüylerin bile (0,5 mm) giderilmesinde etkin rol oynamaktadır. Cildinize daha yakın bir şekilde çalışan Braun SE5380, en uygun açı ve kavrama düşüncesiyle tasarlanmıştır.


Akıllı Işık Teknolojisi cihazın özelliklerinden birisi olarak bayanların işlerini kolaylaştırmaktadır. Bu ışık epilasyon süresi boyunca bayanlara kılavuzluk yapmakta ve en ince tüylerin bile giderilmesinde yardımcı olmaktadır.
291.33 TL
%50indirim
145.9 TL

Etiketler


İlginizi Çekebilecek Fırsatlar