Bursa Adranos Hotel’de 2 Kişi

BURSA’NIN KALBİNDE ADRANOS HOTEL’DE 2 KİŞİ ŞIK KONAKLAMA! Bursa’nın Kalbinde Adranos Hotel’de 2 Kişi Konaklama ve Kahvaltı!
Tesis, Bursa İzmir yolu üzerinde; Nilüfer Organize Sanayii ve Küçük Sanayii’nin ortasında yer almakta ve anayol üzerinde Ataevler Metro istasyonuna 50 metre mesafede bulunmaktadır.
Tesis; 99 oda kapasitesine sahip olup, odalarımız siz değerli misafirlerimizin rahatı için her türlü ev konforunu sunmakta ve iş ortamı için ise her türlü teknik donanımı sağlamaktadır.
Adranos Hotel - Bursa’da Mika Tur’dan yakala.co özel indirimleriyle:
• Cumartesi-Pazar Günleri Standart Odada 2 Kişi 1 Gece (tek ya da çift kişilik konaklama yapılabilir) Kahvaltı Dâhil 200 TL yerine 139 TL!
• Standart Odada Tek Kişi 1 Gece Kahvaltı Dâhil Konaklama (Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma günleri geçerlidir.) 250 TL yerine 159 TL!
• Standart Odada ÇİFT Kişi 1 Gece Kahvaltı Dâhil Konaklama (Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma günleri geçerlidir.) 350 TL yerine 209 TL!
İş seyahati veya turistik konaklamalar için ideal lokasyon ve üstün tesis kalitesi!
Otelde:
Sigara içilmeyen kat
Elektronik kapı sistemi
Kişisel kontrollü klima
Mini bar
TV uydu
LCD TV
Direkt telefon hattı
Banyo
Saç kurutma makinesi
Ücretsiz yüksek hızda Wi-Fi
Yastık ve yorgan menüsü
Su ısıtıcısı ve çay kahve seti
Elektronik kasa gibi donanım ve hizmet imkânı vardır.
*Genel tanıtım metni, fırsat içeriğini kapsamaz. Burada yer alan bazı hizmetler, otel tarafından ek ücrete tabi tutulabilir.
200 TL
%31indirim
139 TL

İlginizi Çekebilecek Fırsatlar