By Molton Tulip Hotel’de Masaj ve SPA

BY MOLTON TULİP HOTEL MOLTON SPA'DAN MASAJ VE SPA KULLANIMI! Kendini yorgun bitkin hissediyorsan, şehir hayatının bütün yükü senin üzerindeyse, kendini şımartmanın tam zamanı… Koşuşturmalara biraz ara ver ve masaj keyfi ile yorgunluğunu unut! By Molton Tulip Hotel Molton Spa'da kendini yenilenmiş hissedeceğin günlere “merhaba” de!

By Molton Tulip Hotel Molton Spa'da yakala.co’ya özel indirimle;

● 40 Dakikalık Masaj 120 TL yerine 49 TL!

● 50 Dakikalık Masaj 150 TL yerine 59 TL!

● 45 Dakikalık Masaj ve 20 Dakika Kese Köpük Masajı 250 TL yerine 109 TL!

● 50 Dakikalık Çift Kişilik Masaj 300 TL yerine 109 TL!

Tulip by Molton Hotels'de tüm beklentilerinize yer var…

Lüks ve konforun birbiriyle buluştuğu Tulip by Molton Hotels'e hoş geldiniz. Rüya gibi bir tatil ve iş seyahatindeki tüm beklentileriniz Otelimizde gerçek oluyor.

İstanbul'un iş, alışveriş ve eğlence merkezi Beyoğlu Pera'da eşsiz Haliç manzarası eşliğinde bambaşka bir keyif ve deneyim sizi bekliyor. Tarihi Galata Kulesi, dünyanın en eski metrosu olan Tünel ve ünlü Taksim Meydanı sadece yürüme mesafesi kadar uzağınızda.

Ayrıca İstiklal Caddesinde İstanbul'un cıvıl cıvıl yaşayan büyülü cazibesini, cafe, restoran ve barlarında hissedebilirsiniz.

Asırlık binaların, camilerin, kiliselerin, sinagogların, çan ve ezan seslerinin birbirine karıştığı Pera, 24 saatini canlı yaşayan bir eğlence merkezidir. Otele girdiğiniz andan itibaren Pera atmosferini, güler yüzlü servis anlayışı ile birlikte hissetmeye devam edeceksiniz. Her türlü konfora sahip odalarımızda iş gezisi ya da tatillerinizin toplantı ve ağırlama gereksinimlerini karşılayabileceksiniz.

Otelimiz uluslararası standartlardaki hizmet anlayışı, tümüyle 2017 yılında yenilenen Spa merkezi ve farklı lezzetler sunan İtalyan ve Türk restoranları ile İstanbul'un ruhunu yakından hissetmek isteyen siz değerli misafirlerini bekliyor.

Detaylı bilgi için: http://www.moltonhotels.com/tr/tulip-by-molton-4-yildizli-taksim-pera-istiklal-oteli

120 TL
%59indirim
49 TL

İlginizi Çekebilecek Fırsatlar