Cami Shaper Şekillendirici Atlet KorseCAMİ SHAPER ŞEKİLLENDİRİCİ ATLET KORSE


Cami shaper şekillendirici atlet vücudunuza yumuşakça şekil kazandırırken fazlalıklarınızı toparlayacak ve kıyafetlerinizin altından belli olan izlere bir son verecek! Cami Shaper şekillendirici atlette 3 fonksiyon bir arada:Sütyen+korse+atlet İç çamaşırında devrim yaratacak muhteşem bir ürün "5 noktadan destekleme özelliği: 

 

1.Sırt:Kopçasız ve bantsız olarak komple ve dikişsiz olarak üretilmiş olan arka bölüm sırtı destekleyerek sırt bölgesindeki fazlalıkları toparlar.kıyafetlerin altından iz yapmaz. 

 

2.Göğüs:Göğüsleri toparlar ve dikleştirir. 

 

3.Bel:Bel bölgesindeki fazlalıkları toparlar,ince bir bel görünümüne sahip olmanızı sağlar. 

 

4.Mide:Mide bölgesinde korse vazifesi görür,sıkılaştırır ve toparlar,kıyafetlerin daha çok yakışmasını sağlar

 

 5.Yan simitler:Pantolon dahi giyeseniz yanlardaki simitler artık sizi rahatsız etmeyecek çünkü Aire Bra şekillendirici atlet simitlerinizi içine alarak şekillendirecek." %100 mikrofiberden üretilmiştir. 

 

Anti alerjik ve antibakteriyeldir Giyip çıkarması kolaydır 3 ayrı iç çamaşırını üst üste giymeye son,aradığınız tüm fonksiyonlar tek bir üründe toplanıyor. Bir korse gibi çalışarak tüm fazlalıklarınızı kapatacak İster minyon tipli olun ister geniş ve yapılı Aire Branin muhteşem kumaşı vücudunuzu anlar ve ihtiyacınıza göre çalışır.Göğüslerinizi toparlar,dikleştirir,kanca, kopça,tel ve balen olmadan göğüslerinizin muhteşem görünmesini sağlar. 

 

Cami Shaper şekillendirici atlet size bugüne kadar giydiğiniz tüm iç çamaşırlarını unutturacak.Dünyanın en yumuşak ve en kullanışlı iç çamaşırıyla tanışın. İsterseniz saten kıyafetler giyinin isterseniz ince t-shirtler.Kıyafetlerinizin altından kesinlikle belli olmayacak.Sütyen,korse ve atleti ayrı ayrı giymediğiniz için daha önce göremeye alışık olduğunuz o çirkin çizgler bundan sonra kıyafetlerinizin güzelliğini bozamayacak Cami shaper vücudunuzu asla rahatsız etmeyecek ve sıkmayacak bir materyalden üretilmiştir. Microfiber kumaşı sayesinde vücudunuzu saracak ve mükemmel şekilde kavrayacak.Muhteşem tasarımı ve trendy görüntüsü ile cam shaper şekillendirici atletten vazgeçemeyeceksiniz.

 

1 Adet Kochler Cami Shaper Şekillendirici Atlet Korse
61.18 TL
%66indirim
20.9 TL

Etiketler


İlginizi Çekebilecek Fırsatlar