Çamlıca Sosyal Tesisleri’nde Pide Menü

BURFAŞ ÇAMLICA SOSYAL TESİSLERİ’NDE KARIŞIK PİDE MENÜSÜ! Hem şehrin hem doğallığın tam içinde muhteşem leziz sofralara davetlisin!

Şehrin içinde şehrin temposundan kaçmak... Çamlıca Sosyal Tesisleri’nde yemyeşil ağaçların arasında parmaklarını da yiyeceğin bir pide menüsünün tadını çıkar.

Sen de ailenle, sevdiklerinle, dostlarınla birlikte olmanın mutluluğunu bu ayrıcalıklı ortamda taçlandırmak istiyorsan bu fırsatı kaçırma!

Burfaş Çamlıca Sosyal Tesisleri’nden yakala.co üyelerine özel indirimle:

● Karışık Pide Menü Kişi Başı 28,50 TL yerine 17,50 TL!

MENÜ:
* 1 Porsiyon Karışık Pide
* 1 Porsiyon Peynir Tatlısı
* 1 Meşrubat

Afiyet olsun…

BURFAŞ ÇAMLICA SOSYAL TESİSLERİ’NDEN...

Şehrin gürültüsü, yoğun iş temposu ve günlük stres yükünü yemyeşil çam ağaçlarının arasında üstelik şehrin tam göbeğinde atabileceğiniz keyifli mekan Çamlıca Restoran... BURFAŞ’ın işletmeciliğinde Bursa’nın nezih semtlerinden biri olan Çamlıca’da Çamlıca parkının içerisinde doğal bir atmosferde hizmet veren Çamlıca Restoran, sizi şehirden kaçmadan şehrin yoğunluğundan uzaklaştıracak…

Bursa Büyükşehir Belediyesi kuruluşu olan BURFAŞ, Bursa’nın birçok noktasında olduğu gibi Çamlıca’da da Sosyal Tesis anlayışına farklı bir boyut katmayı başarmış. Şehrin en keyifli semlerinden biri olan Çamlıca’da Çamlıca Parkı’nın çam ağaçlarıyla bezenmiş muhteşem atmosferinde konuklarını ağırlayan Çamlıca Restoran, ağırlıklı ızgara çeşitlerinden oluşan menüsü ile yemek saatlerini keyifli anlara dönüştürüyor.

Tesisi de içinde barındıran çam ağaçlarının gölgesindeki Çamlıca parkında aileniz ve sevdiklerinizle yürüyüş yapabilir, vücudunuzun oksijen ihtiyacını karşılayabilirsiniz. Çocuk parklarının da yer aldığı tesiste birbirinden leziz ızgara çeşitlerini tadabilirsiniz. Doğal atmosferi ile insan ruhunu dinlendiren Çamlıca Restoran, iş yemekleri ve arkadaş toplantıları açısından da oldukça ideal… Çamlıca Restoran, 50 kişilik iç mekan ve 50 kişilik dış mekan kapasitesi ile misafirlerine keyifli saatler vadediyor.


28.5 TL
%39indirim
17.5 TL

İlginizi Çekebilecek Fırsatlar