Changersla Arma ve Şapkalar

DÜNYADA İLK: TEK ŞAPKA İLE YÜZLERCE FARKLI ARMALAR! Sevgini ifade etmenin en güzel yolu, bu armalar ile tarzını kendin yarat! İstediğin yere armayı işle, sevgini göster… İstersen sevdiğinle birlikte başında şapka olarak taşı yaz, kış modan olsun.  

CHANGERSLA tekstil sektöründe inovasyon ile teknolojiyi birleştirerek; tasarımla Fashion Art ürünler geliştirerek, sektöre yepyeni bir soluk getirmeyi hedefleyen bir girişim olarak göze çarpıyor.

 Özgün tasarımlarıyla fark yaratanların vazgeçilmezi olarak moda ve trend Showların gözdesi olarak geliştirilen CHANGERSLA inovatif sistem; tek bir Şapka ve T-shirt ile yüzlerce farklı tasarımı ve aksesuarı bir arada kullanma olanağı taşıyan modüler Fashion akımı ile global pazarın ilk temsilcisi olmak üzere hazırlanıyor.

CHANGERSLA Özel Ürünler yakala.co’ya özel indirimle;

●Changersla Arma 15TL yerine 7,50 TL!

●Şapka ve Üç Ayrı Sevgililer Günü Kalpli Arma 125 TL yerine 45 TL!

●Çift Şapkaları 2 Ayrı Şapka 250 TL yerine 70 TL! (Altı Adet Changer Arma Hediyeli)

 CHANGERSLA gardırobunuzda yer alan Şapka, tshirt, sweetshirt, gömlek ve ceket gibi birçok tekstil ürününde uygulanabilmesi ile birlikte Jean’lar de kullanma olanağı tanıyan emsalsiz patentli sistemi ile moda dünyası için de ses getirecek doğuştan global girişimdir.  

 Fransa tekstil lab geliştirilen 0.01 mikron inceliğinde kumaşlarda özel bir yöntem olan lazer tarama teknolojisi ile üretilen kumaşlar gene özel bir yöntem ile üretilen kumaşlar la birbirine kitlenmesi sayesinde hem Fashion Art ürünler le beraber ev tekstilinde tek bir ürün ile yüzlerce farklı tasarımı kullanarak sınırsız kullanım alanı sağlamaktadır.   

 CHANGERSLA Ürünlerine ömür boyu birebir değişim garantisi vererek hem teknolojik hem de iş modelinde dünyada bir ilk olma yolunda ilerliyor.

15 TL
%50indirim
7.5 TL

Etiketler


İlginizi Çekebilecek Fırsatlar