City Center Hotel’de 1-2 Kişi Konaklama

TAKSİM CITY CENTER HOTEL’DE 1-2 KİŞİLİK KONAKLAMA, KAHVALTI, SPA! City Center Hotel, medeniyetlerin başkenti İstanbul’un tam kalbinde, Taksim’de misafirleriyle buluşuyor. Dış cephesi ve iç mimarisi; şehrin nostaljik duygusundan uzaklaşmadan tamamen yenilenen 90 odadan oluşan City Center kapılarını 1 Mart 2014 tarihinde açtı. Bir cephesinde dünyanın hayranlık duyduğu panoramik Boğaz manzarası, diğer cephesinde buram buram tarih kokan Taksim sokaklarıyla şehri yaşamak isteyen konuklarına İstanbul’un en özel anlarını sunuyor.
Taksim’de yer alan City Center Hotel’de yakala.co özel indirimiyle:
• Small Single Room: (Tek kişi konaklama) Gecelik 220 TL yerine 119 TL!
• Double Room: (Çift kişi konaklama) Gecelik 269 TL yerine 149 TL!
 
AÇIK BÜFE KAHVALTI DÂHİL │TÜRK HAMAMI VE SAUNA KULLANIMI ÜCRETSİZ!
İstanbul’un ilk otellerinden biri olan City Center bir dünya markası… Imperial Grubunun sihirli dokunuşlarıyla yeniden hayat bulan otelin odalarından ister Boğaz’ın en zarif sakini Kız Kulesi’ni ve tarih kokan Rum Kilisesi, Taksim Meydanı’nı seyre dalarak huzur, keyif ve tarihi dokuyu bir arada hissedebilirsin.
Standart Odalar: 18 m2’lik bir alana sahiptirler. Odada büyük çift kişilik yatak ya da iki adet tek kişilik yatak bulunmaktadır. Odalarda Telefon, Kablolu TV, Kasa, Klima, Çalışma Masası, Mini bar, Kettle, Halı, Dolap, Terlik, Banyo ve Banyo Aksesuarları bulunmaktadır. Ayrıca her oda dâhilinde uyandırma servisi ve oda servisinden hizmet alınabilmektedir. Bunların dışında Doktor, Faks, Kuru Temizleme hizmetleri de ekstra ücret karşılığında sağlanabilir.
City Center Hotel, İstiklal Caddesi'ne 200 Metre Taksim Meydanı'na 300 Metre mesafededir.
Detaylı bilgi için: http://www.citycenterhotel.com.tr web adresini ziyaret edebilirsin.
220 TL
%46indirim
119 TL

İlginizi Çekebilecek Fırsatlar