Clarion Hotel’de Açık Büfe Kahvaltı

CLARION HOTEL İSTANBUL MAHMUTBEY’DE AÇIK BÜFE KAHVALTI! Şehrin yeni yüzü Clarion Hotel’de mükellef kahvaltı sofraları seni ve davetlilerini bekliyor!
Ailen, arkadaşların ve tüm sevdiklerinle yepyeni güne muhteşem bir başlangıç yapmak, aynı sofrayı paylaşmanın o eşsiz tadını yaşamak için Clarion Hotel’in bu lezzet dolu davetini kaçırma!
Zengin çeşitli açık büfe kahvaltıda, istasyon istasyon ayrılmış sıcaklar, tatlılar, şarküteri ürünleri, börekler ve daha neler neler var…
Clarion Hotel Istanbul Mahmutbey’den yakala.co üyelerine özel indirimle:
● Hafta İçi 110 Çeşitli Açık Büfe Menüsü Kişi Başı 59,90 TL yerine 24,90 TL!
● Hafta Sonu 110 Çeşitli Açık Büfe Menüsü Kişi Başı 59,90 TL yerine 29,90 TL!
Kupon alımının ardından 0212 445 45 86 no’lu telefonunu arayarak indirimli rezervasyonu hemen yaptırabilirsin.
Clarion Hotel Istanbul Mahmutbey’den…*
İstanbul’un kalbinin attığı noktada yer alan ve hem şehir içinden hem de yurt dışından ulaşım için son derece ideal bir konumda bulunan otelimiz, Atatürk Havalimanı’na son derece yakın bir mesafede konuklarını ağırlıyor. İşleri dolayısıyla İstanbul’u ziyaret edenlere de İSTOÇ Ticaret Merkezi’ne, kentin fuar alanlarına ve Mall of İstanbul gibi önemli alışveriş merkezlerine yakınlığı ile sayısız avantajlar sunuyor.
Rahatınız için tasarlanan 245 odası, yoğun iş temposundan sıyrılıp hem fiziksel hem de ruhsal olarak dinlenebileceğiniz olanakları, tüm toplantı ve davetlerinizde kullanabileceğiniz balo / workshop salonları, dünya mutfağından tadına doyum olmaz lezzetleri tadabileceğiniz restoran ve barları ile Clarion Hotel sizi özel bir dünyaya davet ediyor.
*Genel tanıtım metni, fırsat içeriğini kapsamaz. Burada yer alan bazı hizmetler, otel tarafından ek ücrete tabi tutulabilir.
59.9 TL
%58indirim
24.9 TL

İlginizi Çekebilecek Fırsatlar